احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال

احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 74

داوید لوئیز در همه رقابت ها برای آرسنال 32 بازی انجام داده است. او تابستان گذشته با 8 میلیون پوند از چلسی به آرسنال آمد. این مدافع 33 ساله با توپچی ها قرارداد یک ساله با بند تمدید یک فصل امضا کرده اما به نقل از سایت گل باشگاه آرسنال هنوز با لوئیز برای تمدید قرارداد احتمالی مذاکره نکرده است.


لوئیز با فاش کردن این موضوع که با مدیر بنفیکا برای بازگشت به این تیم صحبت کرده به شایعات قوت بخشید. او هفته گذشته در مصاحبه ای با نشریه پرتغالی Record گفت:


"رویایم به پایان رساندن دوران فوتبالم در بنفیکا است. نمی دانم چه زمانی اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد. اگر ویرا مدیر باشگاه اجازه دهد و هواداران باشگاه بخواهند به بنفیکا باز خواهم گشت."


با این اوصاف کیا جورابچیان ایجنت داوید لوئیز معتقد است که موکلش در آرسنال خوشحال است و انتظار می رود که وضعیت او به هر ترتیبی که هست قبل از شروع مجدد بازی ها مشخص خواهد شد. جورابچیان در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید:


"او (لوئیز) در آرسنال بسیار خوشحال است. با سرمربی و مدیر ورزشی تیم رابطه خیلی خوبی دارد. رابطه اش با تمام اعضای تیم، از تک تک بازیکنان تا مالک باشگاه، عالی است و به همه احترام می گذارد. وضعیت قراردادها، تمدیدها، ماندن یا رفتن بازیکنان همگی زمانی که به حالت نرمال(بعد از بحران کرونا) جدیدی برگردیم، خود به خود درست می شوند." 


"داوید قبل از شروع مجدد بازی ها با آرسنال صحبت خواهد کرد. برای ماندن یا رفتن تصمیم خواهند گرفت. همه این ها قبل از شروع بازی ها اتفاق خواهد افتاد. احتمال آن (تمدید کردن لوئیز با آرسنال) بسیار زیاد است. داوید قصد رفتن ندارد."

 

"باز هم می گویم باید به حالت نرمال جدیدی برگردیم و ببینیم که آرسنال در چه شرایطی خواهد بود اما معتقدم که هم باشگاه و هم داوید دوست دارند که همکاری خود را ادامه دهند."


لوئیز و بقیه بازیکنان آرسنال در ماه می به تمرینات بازگشتند. لیگ جزیره 17 ژوئن مجدد شروع خواهد شد همچنین در اولین بازی توپچی‌ها در ورزشگاه امارات و پشت در های بسته، میزبان منچسترسیتی خواهند بود. 

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال