احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال

احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 47

داوید لوئیز در همه رقابت ها برای آرسنال 32 بازی انجام داده است. او تابستان گذشته با 8 میلیون پوند از چلسی به آرسنال آمد. این مدافع 33 ساله با توپچی ها قرارداد یک ساله با بند تمدید یک فصل امضا کرده اما به نقل از سایت گل باشگاه آرسنال هنوز با لوئیز برای تمدید قرارداد احتمالی مذاکره نکرده است.


لوئیز با فاش کردن این موضوع که با مدیر بنفیکا برای بازگشت به این تیم صحبت کرده به شایعات قوت بخشید. او هفته گذشته در مصاحبه ای با نشریه پرتغالی Record گفت:


"رویایم به پایان رساندن دوران فوتبالم در بنفیکا است. نمی دانم چه زمانی اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد. اگر ویرا مدیر باشگاه اجازه دهد و هواداران باشگاه بخواهند به بنفیکا باز خواهم گشت."


با این اوصاف کیا جورابچیان ایجنت داوید لوئیز معتقد است که موکلش در آرسنال خوشحال است و انتظار می رود که وضعیت او به هر ترتیبی که هست قبل از شروع مجدد بازی ها مشخص خواهد شد. جورابچیان در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید:


"او (لوئیز) در آرسنال بسیار خوشحال است. با سرمربی و مدیر ورزشی تیم رابطه خیلی خوبی دارد. رابطه اش با تمام اعضای تیم، از تک تک بازیکنان تا مالک باشگاه، عالی است و به همه احترام می گذارد. وضعیت قراردادها، تمدیدها، ماندن یا رفتن بازیکنان همگی زمانی که به حالت نرمال(بعد از بحران کرونا) جدیدی برگردیم، خود به خود درست می شوند." 


"داوید قبل از شروع مجدد بازی ها با آرسنال صحبت خواهد کرد. برای ماندن یا رفتن تصمیم خواهند گرفت. همه این ها قبل از شروع بازی ها اتفاق خواهد افتاد. احتمال آن (تمدید کردن لوئیز با آرسنال) بسیار زیاد است. داوید قصد رفتن ندارد."

 

"باز هم می گویم باید به حالت نرمال جدیدی برگردیم و ببینیم که آرسنال در چه شرایطی خواهد بود اما معتقدم که هم باشگاه و هم داوید دوست دارند که همکاری خود را ادامه دهند."


لوئیز و بقیه بازیکنان آرسنال در ماه می به تمرینات بازگشتند. لیگ جزیره 17 ژوئن مجدد شروع خواهد شد همچنین در اولین بازی توپچی‌ها در ورزشگاه امارات و پشت در های بسته، میزبان منچسترسیتی خواهند بود. 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن