احساس نلسون از زدن اولین گل لیگش مقابل لیورپول

احساس نلسون از زدن اولین گل لیگش مقابل لیورپول

مترجم:Moshtagh Laghaei 63

در بازی دیشب، سادیو مانه گل اول مسابقه را به ثمر رساند که باعث شد لیورپول از آرسنال جلو بیفتد اما توپچی‌ها از دو اشتباه مدافعین لیورپول استفاده کردند و با گل‌های لاکازت و نلسون جوان سه امتیاز بازی را از آن خود کردند.


پرس نلسون روی فن دایک باعث شد که این مدافع هلندی پاس ضعیفی بدهد که لاکازت آن را قطع کرد و با یک دریبل آلیسون را جا گذاشت که منجر به گل اول توپچی‌ها شد. البته آلیسون خودش هم یک اشتباه داشت. این دروازه‌بان برزیلی پاس ضعیفی به مدافعین داد اما لاکازت پاسش را قطع کرد و توپ را به نلسون داد تا این بازیکن 20 ساله اولین گل لیگ جزیره‌اش را مقابل قهرمان این رقابت‌ها به ثمر برساند.


بعد از بازی نلسون بسیار شاد و خوشحال بود. او درباره رسیدن به رویای کودکی‌اش که قرار دادن آرسنال در مسیر پیشرفت بود، صحبت کرد. او در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت:


این یکی از همان چیزها[آرزوهای کودکی] بود. وقتی که پسری کوچک بودم رویای گلزنی داشتم و خوشبختانه امروز این کار را مقابل پسران بزرگ انجام دادم. وقتی به خانه بروم احتمالا با خانواده‌ام جشن کوچکی بگیرم. وقتی که نیمه دوم شروع شد، رئیس گفت به پرس کردن و تحت فشار قراردادن آنها ادامه بدهیم. فکر می کنم این همان چیزی بود که می خواستیم انجام بدهیم. احساس می کنم این فرصتی برای مربی برای استفاده از سیستم چرخشی در ترکیب بود. بازی بزرگی مقابل سیتی داریم. همه بازیکنان می خواهند به او [آرتتا] نشان دهند که می توانند آماده بازی باشند و تصمیم را برای مربی سخت کنند.


بازی بعدی آرسنال مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی جام حذفی خواهد بود و بعد از آن در دو بازی باقی مانده لیگ به مصاف واتفورد و استون ویلا خواهند رفت.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 1 Liverpool

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۲۵ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی