اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا

اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 243

دنی سبایوس زیر نظر آرتتا توانسته بهترین عملکردش را داشته باشد و نقش مهمی در چهار برد متوالی آرسنال ایفا کند اما در قرارداد قرضی او بند دائمی کردن وجود ندارد. آرتتا قبل از بازی با لستر درباره سبایوس  و عملکردش در این فصل همچنین احتمال نگه داشتن سبایوس بعد از پایان فصل گفت:


خیلی از او و پیشرفتش راضی هستم. علاقه شدیدش به فوتبال بازی کردن را دوست دارم. شور و شوقش در جلسات تمرینی و بازی ها و همچنین شادی های بعد گلش دیدنی است. چه در زمین باشد چه روی نیمکت، موقع گل های تیم با جان و دل خوشحالی می کند. خیلی از او راضی هستم. بنظرم در مسیر درستی دارد پیشرفت می کند و به بازیکنی مهمی برای ما تبدیل می شود. داریم با باشگاه صحبت می کنیم.  بازیکن مال ما نیست بنابراین تصمیم در مورد او دست ما نیست. باشگاه ها باید با هم مذاکره کنند تا ببینیم چه کاری می توان کرد.


به خاطر مشکلات مالی که بحران کرونا به وجود آورده، پیش‌بینی می شود که باشگاه ها پول کمتری در پنجره نقل و انتقالات پیش رو خرج کنند. به طور کلی، آرتتا با معاوضه بازیکن در صورت لزوم مشکلی ندارد. او ادامه می دهد:


باید شرایط مختلف را در نظر بگیریم. فکر می کنم که نقل و انتقالات به ما فرصت معاملات مهم اینچنینی [معاوضه بازیکن] خواهد داد اما در حال حاضر نمی توانم درباره هیچ معامله ای صحبت کنم.


در این چهار برد متوالی آرسنال، دنی سبایوس عملکردی خوب و نقش مهمی داشته است. مقابل نورویچ، او ریتم بازی توپچی ها را تعیین می کرد و در مقابل وولوز بیشتر نقش دفاعی داشت. اشتیاق حمله و دفاع کردن در تمام بازیکنان آرسنال دیده می شود و آرتتا امیدوار است که این روند را تا پایان فصل ادامه دهند. آرتتا می گوید:


فقط سعی می کنم بازیکنان را تشویق کنم تا در مسیری که باور داریم راه درست است، بازی کنند. پیشرفت بزرگی در چند ماه آینده خواهیم داشت چون کاری که الان باید بکنیم با کاری که در چند ماه یا یک سال آینده توانایی انجام آن را خواهیم داشت، متفاوت خواهد بود. در حال حاضر باید روی بردن بازی ها تمرکز کنیم، بازیکنان را هماهنگ کنیم و شرایط مناسبی را برایشان فراهم کنیم تا بتوانند به بهترین نحو رقابت کنند. بعد از آن این روند ادامه پیدا خواهد کرد. فکر می کنم نهایت تلاش آنها، نحوه پرس کردن و دوئل ها در بالاترین سطح خود بود. حتی در مقابل برایتون که کمی ناراضی بودم، به هیچ عنوان تلاش و تصمیمات بازیکنان در زمین را زیر سوال نبردم. موضوع این بود که آنها باید در لحظاتی خاص تمرکز خود را حفظ کنند و به حریف فرصت ندهند. با این حال از عملکرد تیم، فعال و سرزنده بودنشان همچنین تشنه رقابت بودنشان و تلاشهایشان در بازی‌ها، راضی هستم.

لینک کوتاه لینک منبع