ادامه فصل در زمان مناسب و بی خطر

ادامه فصل در زمان مناسب و بی خطر

مترجم:Moshtagh Laghaei 318

پریمیر لیگ، لیگ فوتبال انگلستان و میران همگی موافق هستند که بازی های این فصل تا وقتی که وضعیت مناسب و بی خطر نباشد نباید از سر گرفته شوند. نماینده ارشد اتحادیه فوتبالیستان حرفه ای (PFA)، پریمیر لیگ و لیگ فوتبال انگلستان و همچنین اتحادیه مدیران لیگ روز چهارشنبه جلسه ای برگزار کردند و درباره ی چالش های ورزشی به وجود آمده به خاطر کرونا گفت و گو کردند.
ماه گذشته همه ی فوتبال های انگلستان به تعلیق در آمد. همچنین پریمیر لیگ و  لیگ فوتبال انگلستان اعلام کردند که بازی حداقل تا 30 آوریل از سر گرفته نمی شوند. یکی از چالش های مطرح شده در جلسه روز چهارشنبه زمان از سرگیری بازی های فصل جاری بوده است. اما هیچ تصمیمی گرفته نشده و قرار است تا پایان هفته به مذاکره ادامه دهند.
از طرفی دستمزد بازیکنان بالا است. مالکان باشگاه ها و مدیران هشدار داده اند که برای رهایی از این وضعیت و مشکلات مالی در این دوران ویروس کرونا عقب انداختن پرداخت دستمزد ها اجتناب ناپذیر است. اعضای جلسه روز چهارشنبه بیانیه ای صادر کردند و اعلام کردند که جلسه ای داشتند و درباره چالش های به وجود آمده به خاطر ویروس کرونا به گفت و گو پرداخته اند.
" در این جلسه مکررا اعلام شد که اولویت مهم و اصلی سلامت مردم مخصوصا بازیکنان، مربیان، مدیران و اعضای باشگاه ها است. همگی موافقت کردند که فوتبال زمانی که مناسب و بی خطر باشد باید بازگردد. هیچ تصمیمی امروز گرفته نشد. قرار بر این شد که در 48 ساعت آینده درباره ی مسائل مهم دیگر مانند دستمزد بازیکنان و از سرگیری فصل 20-2019 گفت و گو کنند."
روز چهارشنبه باشگاه بورنموث اعلام کرد که ادی هوو اولین سرمربی در پریمیر لیگ است که حاضر شده است تا دستمزدش کاهش پیدا کند. باشگاه های مانند نیوکاسل، نوریچ، بورنموث و تاتنهام و تعداد زیادی از باشگاه های لیگ فوتبال انگلستان اعلام کرده اند که تعدادی از کارمندان باشگاه ترخیص شده اند تا به برنامه مالی دولت برای حفظ شغل ها کمک کنند.

لینک کوتاه لینک منبع