GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ادامه فصل در زمان مناسب و بی خطر

ادامه فصل در زمان مناسب و بی خطر

مترجم:Moshtagh Laghaei 38

پریمیر لیگ، لیگ فوتبال انگلستان و میران همگی موافق هستند که بازی های این فصل تا وقتی که وضعیت مناسب و بی خطر نباشد نباید از سر گرفته شوند. نماینده ارشد اتحادیه فوتبالیستان حرفه ای (PFA)، پریمیر لیگ و لیگ فوتبال انگلستان و همچنین اتحادیه مدیران لیگ روز چهارشنبه جلسه ای برگزار کردند و درباره ی چالش های ورزشی به وجود آمده به خاطر کرونا گفت و گو کردند.
ماه گذشته همه ی فوتبال های انگلستان به تعلیق در آمد. همچنین پریمیر لیگ و  لیگ فوتبال انگلستان اعلام کردند که بازی حداقل تا 30 آوریل از سر گرفته نمی شوند. یکی از چالش های مطرح شده در جلسه روز چهارشنبه زمان از سرگیری بازی های فصل جاری بوده است. اما هیچ تصمیمی گرفته نشده و قرار است تا پایان هفته به مذاکره ادامه دهند.
از طرفی دستمزد بازیکنان بالا است. مالکان باشگاه ها و مدیران هشدار داده اند که برای رهایی از این وضعیت و مشکلات مالی در این دوران ویروس کرونا عقب انداختن پرداخت دستمزد ها اجتناب ناپذیر است. اعضای جلسه روز چهارشنبه بیانیه ای صادر کردند و اعلام کردند که جلسه ای داشتند و درباره چالش های به وجود آمده به خاطر ویروس کرونا به گفت و گو پرداخته اند.
" در این جلسه مکررا اعلام شد که اولویت مهم و اصلی سلامت مردم مخصوصا بازیکنان، مربیان، مدیران و اعضای باشگاه ها است. همگی موافقت کردند که فوتبال زمانی که مناسب و بی خطر باشد باید بازگردد. هیچ تصمیمی امروز گرفته نشد. قرار بر این شد که در 48 ساعت آینده درباره ی مسائل مهم دیگر مانند دستمزد بازیکنان و از سرگیری فصل 20-2019 گفت و گو کنند."
روز چهارشنبه باشگاه بورنموث اعلام کرد که ادی هوو اولین سرمربی در پریمیر لیگ است که حاضر شده است تا دستمزدش کاهش پیدا کند. باشگاه های مانند نیوکاسل، نوریچ، بورنموث و تاتنهام و تعداد زیادی از باشگاه های لیگ فوتبال انگلستان اعلام کرده اند که تعدادی از کارمندان باشگاه ترخیص شده اند تا به برنامه مالی دولت برای حفظ شغل ها کمک کنند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو