ادوارد جایگزین مناسبی برای اوبامیانگ نیست

ادوارد جایگزین مناسبی برای اوبامیانگ نیست

مترجم:Moshtagh Laghaei 352

چارلی یکلاس کارشناس اسکای اسپورت به آرسنال هشدار می دهد که اودسون ادوراد مهاجم سلتیک جایگزین مناسبی در صورت رفتن اوباماینگ نیست. همچنان حدس و گمان ها برای رفتن اوبامیانگ از آرسنال وجود دارد. همچنین هنوز هیچ تمدید قراردادی هم صورت نگرفته است. با وجود مشخص نبودن رفتن اوبامیانگ، صحبت ها برای جایگزینی او ادامه دارد.


اودسون ادوارد که قبلا در پاری سن ژرمن بازی میکرد، در 126 بازی برای سلتیک 62 گل به ثمر رسانده است. این بازیکن یکی از مهاجمان مد نظر آرسنال است. اما نیکلاس فکر نمی کند که یک مهاجم 22 ساله بدون هیچ تجربه ای از لیگ جزیره و این موضوع که سبک بازی او شبیه به لاکازت است بتواند جایگزین اوبامیانگ شود.  چارلی نیکلاس مهاجم سابق توپچی ها و کارشناس فوتبال در مصاحبه ای با اسکای اسپورت میگوید:


"او متفاوت بازی می کند. شبیه به لاکازت بازی می کند. بازی اوبامیانگ سرعتی و پر تحرک است. با اینکه او دوست دارد در پست شماره 9 بازی کند، نمیتواند مثل ادوارد بازی کند. به همین صورت ادوراد هم نمیتواند در پست اوبامیانگ که وینگ چپ است بازی کند. او می خواهد بازیکن کلیدی تیم باشد. به همین دلیل فکر نمی کنم که آرسنال برای جایگزینی اوبامیانگ به دنبال ادوراد باشد."


"هر وقت که صحبت از پشنهادات برای خرید اوبامیانگ می شود آرسنال در موقعیت بدی قرار می گیرد. بارسلونا و رئال مادرید گفته اند که آماده ی خرید اوبامیانگ هستند. ادوارد خیلی به لاکازت شبیه است. اگر به آرسنال بیاید، سیستم بازی عوض می شود و بعد او در پست شماره 9 قرار میگیرد. اما باز هم به زمان زیادی احتیاج است تا ادوراد بتواند هر هفته با کیفیت مناسب لیگ جزیره بازی کند. عملکرد او به اندازه کافی بهتر شده که میتوانم بگویم که او میتواند یک ستاره بشود. اما کاملا قانع نشده ام که هنوز تیم ها بتوانند او را به چشم یک بازیکن 40 میلیون پوندی نگاه کنند. اما با وجود جریانات ویروس کرونا ارزش بازیکنان پایین می آید و این موضوع نقشی حیاتی در بازار نقل و انتقالات دارد."


آرسنال ترجیح میدهد که قرارداد جدید با اوبامیانگ امضا کند. نیکلاس هم با آرسنال تماس هایی داشته و گفته است که هر کاری که برای نگه داشتن اوبا می توانند انجام دهند و به تیم های دیگر اجازه دهند که به دنبال ادوارد بروند. او اضافه می کند:


"من فکر میکنم که آرسنال نمیتواند بگذارد که قرارداد اوبا تمام شود و باید قرارداد جدید با او ببندد. فکر نمیکنم که آمدن ادوارد به آرسنال عملی شود. اما قطعا آمدن ادوارد به لیگ جزیره را می توانم ببینم. او میتواند برای اورتون مناسب تر باشد. البته اگر اورتون بخواهد تیم خود را به درستی بسازد. من تقریبا بازی های آنها را در این فصل دیده ام. دومینیک کالورت-لوین موفق بوده است. اما ادوارد بازیکن تکنیکی بهتری است. او نسبت به کالورت لوین مهاجم بهتری است. شک ندارم که ادوارد یک خرید خوب برای تیم دیگری است."

لینک کوتاه لینک منبع