ادو و سانلهی نمی توانند ترکیب قوی بسازند

ادو و سانلهی نمی توانند ترکیب قوی بسازند

مترجم:Moshtagh Laghaei 84

باشگاه آرسنال بعد از ایجاد یک زیربنای فوتبالی جدید در باشگاه افرادی مثل ادو و سانلهی را برای مدیریت فنی و ورزشی تیم استخدام کرد. در تابستان گذشته باشگاه هزینه زیادی برای خرید نیکلاس په‌په و کیران تیرنی که در تلاش برای تاثیرگذاری در تیم بودند، کرد. از طرفی هزینه زیادی صرف خرید ویلیام سالیبا شد که همان موقعی که به باشگاه آمد به مدت یک فصل به سن اتین قرض داده شد.


تونی آدامز معتقد است که خریدهای اخیر توپچی‌ها ضعیف بوده و شبکه استعدادیابی باشگاه در کارش شکست خورده است و آدامز در مصاحبه با تاک اسپورت می گوید:


بحث اصلی من خریدهاست. به نظرم باشگاه در حال حاضر مشکلات زیادی در خرید بازیکنان مناسب دارد. از ایجنت‌ها در خرید بازیکن استفاده نمی شود. این راهش نیست. این DNA آرسنال نیست. از این وضع خوشم نمی آید. باید به صورت عمومی این را بگویم. چهل سال طول کشید تا استیو راولی این شبکه استعدادیابی را بسازد. این شبکه عالی عمل می کرد. بهترین بازیکنان دنیا را پیدا می کرد اما حالا نابود شده. ادو را خیلی دوست دارم مرد خوبی است. مسئله شخصی نیست اما ادو تجربه ساختن ترکیب‌های اروپایی را ندارد. حتی رائول سانلهی که از بارسلونا آمد، از این همه پولی که در دنیا وجود دارد به نظر نمی آید چیزی بدست آورد. این کار خارج از توان امثال ادو و سانلهی است. متاسفم. آنها باید ترکیب خارق‌العاده‌ای بسازند که برای قهرمانی لیگ رقابت کنند. این مسئله دردآور است.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد