استعداد یابی و محدودیت بودجه در دوره قرنطینه مشکلات مهم آرتتا هستند

استعداد یابی و محدودیت بودجه در دوره قرنطینه مشکلات مهم آرتتا هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 259

تمام رقابت های فوتبالی در انگلیس حدود یک ماه است که به خاطر بحران کرونا تعطیل شده و هنوز مشخص نیست که چه زمانی بازی ها از سر گرفته خواهد شد. به خاطر قرنطینه همه شرکت های تجاری به شدت ضرر کرده اند. این زیان به این دلیل است که مردم به خاطر ویروس کرونا مجبور شده اند که در خانه بمانند و دیگر نتوانند مثل گذشته پول خرج کنند و رکود اقتصادی شکل گرفته است. در نتیجه باشگاه های فوتبال هم شدیدا به مشکل بر خورد کرده اند چون دیگر بازی برگزار نمی شود تا بلیت و کالا های ورزشی بفروشند.


این ضرر ها نه تنها در نقل و انتقالات بلکه در زمان از سر گیری بازی ها ضربه زیادی به تیم ها وارد می کند. پیش بینی می شود که بودجه نقل و انتقالات آرسنال که برای اهداف آرتتا خیلی مهم است به خاطر بحران کرونا کم خواهد بود. جیمز بنج خبرنگار آرسنال در مصاحبه ای با وبسیات football.london می گوید:


"همانطور که می دانید بحران کرونا باعث شده که تمام نقل و انتقالات دچار بی ثباتی شوند. اگر بازی ها طبق روال عادی برگزار نشود، آرسنال قطعا بودجه کمتری خواهد داشت. در واقع ممکن است نتوانند با بودجه ای که دارند در همه پست ها بازیکن بخرند. اگر آرسنال بخواهد دستمزد کاهش یافته بازیکنانش را پرداخت کند، بودجه آنها کم تر هم خواهد شد. با این حال خرید بازیکن همچنان ادامه دارد. استعدادیاب های باشگاه، بازیکنان مد نظر سرمربی تیم را با تماشای ویدیوهای زیادی از آنها برای شناخت بیشترزیر نظر دارند."

لینک کوتاه لینک منبع