GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
استعداد یابی و محدودیت بودجه در دوره قرنطینه مشکلات مهم آرتتا هستند

استعداد یابی و محدودیت بودجه در دوره قرنطینه مشکلات مهم آرتتا هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

تمام رقابت های فوتبالی در انگلیس حدود یک ماه است که به خاطر بحران کرونا تعطیل شده و هنوز مشخص نیست که چه زمانی بازی ها از سر گرفته خواهد شد. به خاطر قرنطینه همه شرکت های تجاری به شدت ضرر کرده اند. این زیان به این دلیل است که مردم به خاطر ویروس کرونا مجبور شده اند که در خانه بمانند و دیگر نتوانند مثل گذشته پول خرج کنند و رکود اقتصادی شکل گرفته است. در نتیجه باشگاه های فوتبال هم شدیدا به مشکل بر خورد کرده اند چون دیگر بازی برگزار نمی شود تا بلیت و کالا های ورزشی بفروشند.


این ضرر ها نه تنها در نقل و انتقالات بلکه در زمان از سر گیری بازی ها ضربه زیادی به تیم ها وارد می کند. پیش بینی می شود که بودجه نقل و انتقالات آرسنال که برای اهداف آرتتا خیلی مهم است به خاطر بحران کرونا کم خواهد بود. جیمز بنج خبرنگار آرسنال در مصاحبه ای با وبسیات football.london می گوید:


"همانطور که می دانید بحران کرونا باعث شده که تمام نقل و انتقالات دچار بی ثباتی شوند. اگر بازی ها طبق روال عادی برگزار نشود، آرسنال قطعا بودجه کمتری خواهد داشت. در واقع ممکن است نتوانند با بودجه ای که دارند در همه پست ها بازیکن بخرند. اگر آرسنال بخواهد دستمزد کاهش یافته بازیکنانش را پرداخت کند، بودجه آنها کم تر هم خواهد شد. با این حال خرید بازیکن همچنان ادامه دارد. استعدادیاب های باشگاه، بازیکنان مد نظر سرمربی تیم را با تماشای ویدیوهای زیادی از آنها برای شناخت بیشترزیر نظر دارند."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد