استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره

استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره

مترجم:Moshtagh Laghaei 41

روز پنجشنبه اعلام شد بازی های فصل جاری لیگ جزیره که از ماه مارس تا به الان به خاطر بحران کرونا متوقف شده بودند، از اواسط ماه آینده مجددا آغاز خواهند شد. در اولین بازی ها منچسترسیتی میزبان آرسنال خواهد بود و استون ویلا به مصاف شفیلد یونایتد خواهد رفت.


92 بازی باقی مانده پشت در های بسته انجام خواهند شد اما بازی ها به صورت زنده از چهار شبکه اسکای اسپورت، بی تی اسپورت، بی بی سی اسپورت و آمازون پرایم در بریتانیا پخش خواهند شد. 


بازی هایی که روز های دوشنبه و جمعه برگزار می شوند ساعت 8 شب به وقت محلی و بازی هایی که روز های سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شوند در دو ساعت 6 عصر و 8 شب خواهند بود. روز های شنبه بازی ها 12 و نیم ظهر، 3 بعد از ظهر، 5 و نیم عصر یا 8 شب و بازی های روز یکشنبه ساعت 12، 2 ظهر یا 4 و نیم بعد از ظهر برگزار خواهند شد. 


اولیور دودن وزیر فرهنگ، رسانه و ورزش بریتانیا از شروع مجدد بازی ها ابراز خوشحالی کرده و امیدوار است که دولت بتواند پس از برآورده شدن الزامات سلامت و امنیت، آن را تایید نماید. دودن در توییتر خود می نویسد:


"خوشحال هستم که مراحل بعدی شروع مجدد فوتبال را می بینم. برای انجام شدن بازی ها تا حد امکان و شروع مجدد لیگ جزیره تمام تلاش خود را کردم و حامی خانواده فوتبال بوده ام. همچنان روی دستورالعمل دولت قبل از دادن چراغ سبز برای شروع مجدد مسابقات ورزشی کار می کنیم."


با اینکه لیورپول هنوز 9 بازی باقی مانده دارد، به نظر می رسد که از حالا با اختلاف 25 امتیاز نسبت به تیم دوم یعنی منچسترسیتی بعد از 30 سال قهرمان لیگ جزیره شده است. لیورپول فقط 6 امتیاز دیگر نیاز دارد تا قهرمانی خود را قطعی کند. این تیم به جز دو بازی بقیه بازی ها را برده است.


رقابت برای دو سهمیه آخر لیگ قهرمان همچنان وجود دارد. لستر و چلسی به ترتیب در رده های سوم و چهارم هستند. منچستر یونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان 3 امتیاز از چلسی عقب است و در رده پنجم می باشد همچنین ولورهمپتون و شفیلد در این فصل به جمع مدعیان کسب سهمیه بازی های اروپایی اضافه شده اند.


در پایین جدول نوریچ، استون ویلا و بورنموث فعلا سه تیم آخر و سقوط کننده هستند اما واتفورد، وستهم و برایتون در تلاش برای پایین تر نرفتن و سقوط نکردن هستند.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن