استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره

استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره

مترجم:Moshtagh Laghaei 62

روز پنجشنبه اعلام شد بازی های فصل جاری لیگ جزیره که از ماه مارس تا به الان به خاطر بحران کرونا متوقف شده بودند، از اواسط ماه آینده مجددا آغاز خواهند شد. در اولین بازی ها منچسترسیتی میزبان آرسنال خواهد بود و استون ویلا به مصاف شفیلد یونایتد خواهد رفت.


92 بازی باقی مانده پشت در های بسته انجام خواهند شد اما بازی ها به صورت زنده از چهار شبکه اسکای اسپورت، بی تی اسپورت، بی بی سی اسپورت و آمازون پرایم در بریتانیا پخش خواهند شد. 


بازی هایی که روز های دوشنبه و جمعه برگزار می شوند ساعت 8 شب به وقت محلی و بازی هایی که روز های سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شوند در دو ساعت 6 عصر و 8 شب خواهند بود. روز های شنبه بازی ها 12 و نیم ظهر، 3 بعد از ظهر، 5 و نیم عصر یا 8 شب و بازی های روز یکشنبه ساعت 12، 2 ظهر یا 4 و نیم بعد از ظهر برگزار خواهند شد. 


اولیور دودن وزیر فرهنگ، رسانه و ورزش بریتانیا از شروع مجدد بازی ها ابراز خوشحالی کرده و امیدوار است که دولت بتواند پس از برآورده شدن الزامات سلامت و امنیت، آن را تایید نماید. دودن در توییتر خود می نویسد:


"خوشحال هستم که مراحل بعدی شروع مجدد فوتبال را می بینم. برای انجام شدن بازی ها تا حد امکان و شروع مجدد لیگ جزیره تمام تلاش خود را کردم و حامی خانواده فوتبال بوده ام. همچنان روی دستورالعمل دولت قبل از دادن چراغ سبز برای شروع مجدد مسابقات ورزشی کار می کنیم."


با اینکه لیورپول هنوز 9 بازی باقی مانده دارد، به نظر می رسد که از حالا با اختلاف 25 امتیاز نسبت به تیم دوم یعنی منچسترسیتی بعد از 30 سال قهرمان لیگ جزیره شده است. لیورپول فقط 6 امتیاز دیگر نیاز دارد تا قهرمانی خود را قطعی کند. این تیم به جز دو بازی بقیه بازی ها را برده است.


رقابت برای دو سهمیه آخر لیگ قهرمان همچنان وجود دارد. لستر و چلسی به ترتیب در رده های سوم و چهارم هستند. منچستر یونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان 3 امتیاز از چلسی عقب است و در رده پنجم می باشد همچنین ولورهمپتون و شفیلد در این فصل به جمع مدعیان کسب سهمیه بازی های اروپایی اضافه شده اند.


در پایین جدول نوریچ، استون ویلا و بورنموث فعلا سه تیم آخر و سقوط کننده هستند اما واتفورد، وستهم و برایتون در تلاش برای پایین تر نرفتن و سقوط نکردن هستند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال