اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام

اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام

مترجم:Moshtagh Laghaei 58

کیا جورابچیان ایجنت ویلیان درباره لینک شدن موکلش به آرسنال و تاتنهام صحبت کرده است. قرارداد ویلیان در پایان ماه ژوئن به اتمام می رسد و هنوز این وینگر 31 ساله برای تمدید قرارداد با چلسی به توافق نرسیده است. این مهاجم برزیلی قبلا گفته بود که او و خانواده اش زندگی در لندن را بسیار دوست دارند.


ویلیان به شدت به تاتنهام لینک شده چون در آنجا می تواند دوباره با مربی سابق خود یعنی خوزه مورینیو کار کند. با این حال آرسنال هم یکی از علاقه مندان به ویلیان است. میکل آرتتا سرمربی توپچی ها به دنبال تقویت خط حمله خود می باشد چون به احتمال زیاد لاکازت و اوبامیانگ از آرسنال خواهند رفت. 


با اینکه جورابچیان ادعا می کند با هیچ یک از دو باشگاه آرسنال و تاتنهام برای انتقال ویلیان تماسی نداشته، این ایجنت ایرانی الاصل اعتراف می کند که هنوز توافقی برای تمدید قرارداد با چلسی هم صورت نگرفته است. مسئله اصلی مدت زمان قرارداد پیشنهادی می باشد. چلسی قصد ندارد پیشنهاد قرارداد بیشتر از دو سال را بدهد در حالی که ویلیان می خواهد سه ساله تمدید کند. جورابچیان در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید:


"ویلیان قرارداد سه ساله می خواهد و بعد از آن برای آینده اش تصمیم خواهد گرفت. طبق قانون باشگاه چلسی، آنها فقط پیشنهاد قرارداد دو ساله می توانند بدهند. این مشکلی است که توافق بر سر آن صورت نگرفته است. چلسی قوانین خود را دارد که ما درکشان می کنیم و به آنها احترام می گذاریم اما ویلیان حرفه فوتبال و جاه طلبی های خود را دارد. او می خواهد که فوتبالش را در بالاترین سطح ممکن به پایان برساند."


جورابچیان درباره احتمال رفتن ویلیان به یکی از رقبای چلسی می گوید:


"در حال حاضر، او بازیکن چلسی است و با این باشگاه تا پایان فصل قرارداد دارد بنابراین فکر می کنم که صحبت کردن درباره انتقال او به باشگاه های دیگر توهین آمیز است. ما در حال حاضر با تاتنهام و هیچ باشگاه دیگری صحبت نکرده ایم."


جورابچیانان همچنین درباره دو موکل برزیلی خود صحبت کرده است. او می گوید که به احتمال خیلی زیاد داوید لوئیز مدافع برزیلی آرسنال با این تیم تمدید خواهد کرد. فیلیپه کوتینیو هافبک بارسلونا هم دوست دارد که به لیگ جزیره بازگردد. این هافبک برزیلی در فصل جاری به صورت قرضی در بایرن بازی کرده و به آرسنال، چلسی و تاتنهام لینک شده است. 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن