افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال

افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 140

شایعات بر سر آینده کوتینیو همچنان وجود دارد با این حال کیا جورابچیان ایجنت این بازیکن احتمال بازگشت موکلش به لیگ جزیره را رد نکرده است. فیلیپه کوتینیو سال 2018 با قیمتی در حدود 140 میلیون پوند از لیورپول به بارسلونا پیوست. این بازیکن برزیلی تابستان قبل به صورت قرضی به بایرن مونیخ رفت و در حال حاضر در این تیم بازی می کند.

 

کوتینیو بعد از فصلی ناامید کننده در بارسلونا، حالا در بایرن توانسته کیفیت بازی خود را بالا ببرد و به سطحی که در لیورپول داشت برسد. او در 32 بازی برای بایرن مونیخ 9 گل به ثمر رسانده و 8 پاس گل داده است.


بایرن مونیخ صدر نشین روز سه شنبه با دورتموند بازی دارد و برای تثبیت صدر نشینی خود تلاش می کند. بایرن قصد ندارد قرارداد کوتینیو را دائمی کند. در هفته های گذشته کوتینیو شدیدا به بازگشت به لیگ جزیره لینک شده و چلسی علاقه زیادی به خرید این بازیکن نشان داده است.

 

به نقل از خبرگزاری های فرانسوی، باشگاه آرسنال هم وارد رقابت برای خرید این هافبک هجومی شده و در حال حاضر در حال مذاکره با ایجنت این بازیکن برای انجام معامله قبل از شروع نقل و انتقالات تابستانی می باشد.


ماه گذشته جورابچیان درباره آینده کوتینیو صحبت کرد و گفت که موکلش احتمالا بخواهد روزی به انگلیس بازگردد و برای دومین بار خودش را در لیگ جزیره به چالش بکشد. جورابچیان ماه آوریل در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت:


"من هوادار آرسنال هستم و همه این را می دانند. تعیین نمی کنم هر بازیکن به چه تیمی برود. سعی نمی کنم بازیکنی را مجبور کنم به تیم خاصی برود. هر چیزی امکان دارد. بعد از بازی در لیگ قهرمانان در انگلیس با کوتینیو خیلی صحبت کردم. او همیشه بازی در لیگ جزیره را دوست دارد همچنین ممکن است که بخواهد به این لیگ بازگردد و بازی کند. مسئله وضعیت مالی باشگاه ها از جمله بارسلونا و تیم های لیگ جزیره در پایان بحران کرونا می باشد."


کوتینیو در مدت حضورش در لیورپول عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشت. او در 152 بازی در لیگ جزیره 41 گل به ثمر رساند. قبل از پیوستن به بارسلونا در نیم فصل 18-2017، کوتینیو تنها در 14 بازی 7 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل داد.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال