افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال

افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 113

شایعات بر سر آینده کوتینیو همچنان وجود دارد با این حال کیا جورابچیان ایجنت این بازیکن احتمال بازگشت موکلش به لیگ جزیره را رد نکرده است. فیلیپه کوتینیو سال 2018 با قیمتی در حدود 140 میلیون پوند از لیورپول به بارسلونا پیوست. این بازیکن برزیلی تابستان قبل به صورت قرضی به بایرن مونیخ رفت و در حال حاضر در این تیم بازی می کند.

 

کوتینیو بعد از فصلی ناامید کننده در بارسلونا، حالا در بایرن توانسته کیفیت بازی خود را بالا ببرد و به سطحی که در لیورپول داشت برسد. او در 32 بازی برای بایرن مونیخ 9 گل به ثمر رسانده و 8 پاس گل داده است.


بایرن مونیخ صدر نشین روز سه شنبه با دورتموند بازی دارد و برای تثبیت صدر نشینی خود تلاش می کند. بایرن قصد ندارد قرارداد کوتینیو را دائمی کند. در هفته های گذشته کوتینیو شدیدا به بازگشت به لیگ جزیره لینک شده و چلسی علاقه زیادی به خرید این بازیکن نشان داده است.

 

به نقل از خبرگزاری های فرانسوی، باشگاه آرسنال هم وارد رقابت برای خرید این هافبک هجومی شده و در حال حاضر در حال مذاکره با ایجنت این بازیکن برای انجام معامله قبل از شروع نقل و انتقالات تابستانی می باشد.


ماه گذشته جورابچیان درباره آینده کوتینیو صحبت کرد و گفت که موکلش احتمالا بخواهد روزی به انگلیس بازگردد و برای دومین بار خودش را در لیگ جزیره به چالش بکشد. جورابچیان ماه آوریل در مصاحبه ای با اسکای اسپورت گفت:


"من هوادار آرسنال هستم و همه این را می دانند. تعیین نمی کنم هر بازیکن به چه تیمی برود. سعی نمی کنم بازیکنی را مجبور کنم به تیم خاصی برود. هر چیزی امکان دارد. بعد از بازی در لیگ قهرمانان در انگلیس با کوتینیو خیلی صحبت کردم. او همیشه بازی در لیگ جزیره را دوست دارد همچنین ممکن است که بخواهد به این لیگ بازگردد و بازی کند. مسئله وضعیت مالی باشگاه ها از جمله بارسلونا و تیم های لیگ جزیره در پایان بحران کرونا می باشد."


کوتینیو در مدت حضورش در لیورپول عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشت. او در 152 بازی در لیگ جزیره 41 گل به ثمر رساند. قبل از پیوستن به بارسلونا در نیم فصل 18-2017، کوتینیو تنها در 14 بازی 7 گل به ثمر رساند و 6 پاس گل داد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن