امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود

امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود

مترجم:Moshtagh Laghaei 89

آرسنال در حالت آماده باش برای خرید امانوئل دنیس از کلوب بروژ می باشد. فیلیپه کلمنت سرمربی کلوب بروژ می گوید دنیس به احتمال خیلی زیاد در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد. توپچی ها با 22 میلیون پوند به دنبال خرید این بازیکن هستند که هنوز 2 سال تا پایان قراردادش باقی مانده است.


با این حال آرسنال برای خرید دنیس باید با ولورهمپتون و نیوکاسل رقابت کند. این بازیکن عملکرد خوبی در فصل 19-2018 داشت، 7 گل به ثمر رساند و روند خوب خود را حفظ کرد. باشگاه لستر تحت تاثیر این بازیکن قرار گرفته بود و در تابستان گذشته می خواست او را بخرد. 


دنیس روند خوب خود را ادامه داده و در فصل جاری 9 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده همچنین توجه بسیاری از تیم های انگلیس را به خود جلب کرده است. عملکرد این بازیکن به بروژ کمک کرده تا جایگاه خود را در صدر جدول لیگ تثبیت کند. 


امانوئل دنیس یک مهاجم نوک است که می تواند در کناره های زمین نیز بازی کند. کلمنت می گوید تیم های زیادی به دنیس علاقه مند هستند. او در مصاحبه با لادرنیه اور(La Dernière Heure) می گوید:


"احتمال رفتن دنیسبسیار زیاد است. تیم های زیاید به او علاقه مند هستند. زمان آن رسیده که او گام جدیدی در فوتبالش بردارد."


دنیس دو بازی ملی برای نیجریه انجام داده است. این بازیکن اکتبر گذشته با به ثمر رساند دو گل در مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمان، به تیتر اول همه خبرگذاری ها تبدیل شد. دنیس وقتی که گل دوم خود را به رئال زد به سبک معروف کریستیانو رونالدو شادی کرد. دنیس در آکادامی تیم آبوژا فوتبالش را شروع کرد و بعد ازآن به مدت یک فصل به زوریا لوهانسک اوکراین رفت. 


میکل آرتتا این بازیکن را زیر نظر دارد چون معتقد است دنیس با وضعیتی که زوج حمله آرسنال یعنی اوبامیانگ و لاکازت دارند، جایگزین مناسبی برای خط حمله خواهد. اوبامیانگ فقط یک سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد و همچنان برای تمدید با توپچی ها به توافق نرسیده است. این بازیکن یکی از اهداف رئال مادرید و بارسلونا است. 


در همین حال، شایعاتی به گوش می رسد که لاکازت به ناپولی خواهد رفت و البته احتمال دارد که با توماس پارتی بازیکن اتلتیکومادرید معاوضه شود. این بازیکن فرانسوی بعد از پخش عکس های او در حال استعمالا گاز بادکنک شادی آور باعث عصبانیت توپچی ها شده و در وضعیت بدی گرفته همچنین مجازات در انتظار اوست. 

لینک کوتاه لینک منبع