GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
امری از اوزیل می‌خواست که به خودش بیاید

امری از اوزیل می‌خواست که به خودش بیاید

مترجم:Moshtagh Laghaei 37

اونای امری می گوید در زمان حضورش در آرسنال، اوزیل تعهد کافی به تیم نداشت. امری نوامبر گذشته از سمت مربیگری توپچی ها برکنار شد در حالی که اوزیل در فصل 20-2019 فقط 7 بازی برای تیم امری انجام داد. امری می گوید مقصر کم بازی کردن اوزیل خود این بازیکن است همچنین هم تیمی های اوزیل به او اعتماد نداشتند تا رهبر تیم شود. امری در مصاحبه ای با میل آنلاین می گوید:


"اوزیل باید به خودش بیاید. طرز فکر و تعهدش را بسنجد. نهایت تلاشم را برای کمک به اوزیل کردم. در طول حرفه مربیگری ام، بازیکنان با استعداد همیشه مورد علاقه من بوده اند و آنها تقربیا در بهترین سطح خود برای من بازی کرده اند. همیشه می خواستم در تیم داشته باشد اما طرز فکر و مقدار تعهد او کافی نبودند. اوزیل می توانست یکی از کاپیتان های تیم باشد اما بقیه اعضا نمی خواستند که او کاپیتان باشد. به اندازه کافی متعهد نبود که لیاقت کاپیتانی را داشته باشد. من این تصمیم را نگرفتم. بازیکنان این تصمیم را گرفتند."


امری می گوید این جریان زمانی شکل گرفت که اوزیل در جلسه تعیین شده برای صحبت با مربی بعد از باخت سنگین به چلسی در فینال لیگ اروپا حاضر نشد. امری می گوید:


"ما هشت صبح به لندن برگشتیم و من به خانه رفتم. سه ساعت خوابیدم و به کالنی(زمین تمرین باشگاه) رفتم. آن روز با تک تک بازیکنان ملاقات و با هر کدام جداگانه صحبت کردم . فقط اوزیل بود که در این جلسه حاضر نشد. او نیامد. این دقیقا همان چیزی است که به آن تعهد می گوییم. وقتی که تعهد 100 درصد باشد همه خواهند آمد."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود