امری از اوزیل می‌خواست که به خودش بیاید

امری از اوزیل می‌خواست که به خودش بیاید

مترجم:Moshtagh Laghaei 70

اونای امری می گوید در زمان حضورش در آرسنال، اوزیل تعهد کافی به تیم نداشت. امری نوامبر گذشته از سمت مربیگری توپچی ها برکنار شد در حالی که اوزیل در فصل 20-2019 فقط 7 بازی برای تیم امری انجام داد. امری می گوید مقصر کم بازی کردن اوزیل خود این بازیکن است همچنین هم تیمی های اوزیل به او اعتماد نداشتند تا رهبر تیم شود. امری در مصاحبه ای با میل آنلاین می گوید:


"اوزیل باید به خودش بیاید. طرز فکر و تعهدش را بسنجد. نهایت تلاشم را برای کمک به اوزیل کردم. در طول حرفه مربیگری ام، بازیکنان با استعداد همیشه مورد علاقه من بوده اند و آنها تقربیا در بهترین سطح خود برای من بازی کرده اند. همیشه می خواستم در تیم داشته باشد اما طرز فکر و مقدار تعهد او کافی نبودند. اوزیل می توانست یکی از کاپیتان های تیم باشد اما بقیه اعضا نمی خواستند که او کاپیتان باشد. به اندازه کافی متعهد نبود که لیاقت کاپیتانی را داشته باشد. من این تصمیم را نگرفتم. بازیکنان این تصمیم را گرفتند."


امری می گوید این جریان زمانی شکل گرفت که اوزیل در جلسه تعیین شده برای صحبت با مربی بعد از باخت سنگین به چلسی در فینال لیگ اروپا حاضر نشد. امری می گوید:


"ما هشت صبح به لندن برگشتیم و من به خانه رفتم. سه ساعت خوابیدم و به کالنی(زمین تمرین باشگاه) رفتم. آن روز با تک تک بازیکنان ملاقات و با هر کدام جداگانه صحبت کردم . فقط اوزیل بود که در این جلسه حاضر نشد. او نیامد. این دقیقا همان چیزی است که به آن تعهد می گوییم. وقتی که تعهد 100 درصد باشد همه خواهند آمد."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن