امری هیئت مدیره آرسنال را مقصر خرید په‌په می داند

امری هیئت مدیره آرسنال را مقصر خرید په‌په می داند

مترجم:Moshtagh Laghaei 67

اونای امری مدعی شده که هیئت مدیره باشگاه آرسنال باید به خاطر خرید په‌په سرزنش شوند چون به پیشنهاد او مبنی بر خرید زاها گوش نداده اند. نیکلاس په‌په زمانی خریده شد که اونای امری هنوز مربی آرسنال بود. تابستان گذشته باشگاه آرسنال به دنبال خرید ویلفرد زاها ستاره کریستال پالاس بود. 


امری می گوید  همه چیز برای خرید این بازیکن آماده بود. اما ظاهرا هیئت مدیره باشگاه فکر می کرد که په‌په بازیکن بهتری است و برخلاف نظر امری با این بازیکن اهل ساحل عاج قرارداد امضا کرد. امری در مصاحبه ای با گاردین گفت:


"ما په‌په را خریدیم. بازیکن خوبی است اما او را نمی شناختیم. په‌په به زمان احتیاج دارد و باید صبر کند. من دنبال بازیکنی بودم که لیگ جزیره را می شناخت و نیازی به هماهنگ شدن نداشت. زاها با کریستال پالاس تیم های زیادی از جمله ما، تاتنهام و منچسترسیتی را شکست داده بود. عملکرد فوق العاده ای داشت."


"به هیئت مدیره گفتم: 'این بازیکنی است که می شناسم و می خواهم.' با زاها دیدار کردم. او میخواست به تیم ما بیاید. باشگاه تصمیم گرفت که په‌په را به خدمت بگیرد چون در آینده ستاره تیم می شود. گفتم: 'په‌په خوب است ولی الان به برد احتیاج داریم و زاها یک بازیکن برنده است.' این بازیکن ما را شکست داده است."


امری شروع خوبی در آرسنال داشت همچنین هواداران در پیروزی مقابل فولهام در ژانویه 2019 شعار می دادند که: "آرسنال ما بازگشته است" اما بعد از شکست مقابل چلسی در فینال لیگ اروپا، فصل جاری را خیلی بد شروع کرد و در نهایت امری برکنار و آرتتا سرمربی آرسنال شد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن