GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
امری هیئت مدیره آرسنال را مقصر خرید په‌په می داند

امری هیئت مدیره آرسنال را مقصر خرید په‌په می داند

مترجم:Moshtagh Laghaei 31

اونای امری مدعی شده که هیئت مدیره باشگاه آرسنال باید به خاطر خرید په‌په سرزنش شوند چون به پیشنهاد او مبنی بر خرید زاها گوش نداده اند. نیکلاس په‌په زمانی خریده شد که اونای امری هنوز مربی آرسنال بود. تابستان گذشته باشگاه آرسنال به دنبال خرید ویلفرد زاها ستاره کریستال پالاس بود. 


امری می گوید  همه چیز برای خرید این بازیکن آماده بود. اما ظاهرا هیئت مدیره باشگاه فکر می کرد که په‌په بازیکن بهتری است و برخلاف نظر امری با این بازیکن اهل ساحل عاج قرارداد امضا کرد. امری در مصاحبه ای با گاردین گفت:


"ما په‌په را خریدیم. بازیکن خوبی است اما او را نمی شناختیم. په‌په به زمان احتیاج دارد و باید صبر کند. من دنبال بازیکنی بودم که لیگ جزیره را می شناخت و نیازی به هماهنگ شدن نداشت. زاها با کریستال پالاس تیم های زیادی از جمله ما، تاتنهام و منچسترسیتی را شکست داده بود. عملکرد فوق العاده ای داشت."


"به هیئت مدیره گفتم: 'این بازیکنی است که می شناسم و می خواهم.' با زاها دیدار کردم. او میخواست به تیم ما بیاید. باشگاه تصمیم گرفت که په‌په را به خدمت بگیرد چون در آینده ستاره تیم می شود. گفتم: 'په‌په خوب است ولی الان به برد احتیاج داریم و زاها یک بازیکن برنده است.' این بازیکن ما را شکست داده است."


امری شروع خوبی در آرسنال داشت همچنین هواداران در پیروزی مقابل فولهام در ژانویه 2019 شعار می دادند که: "آرسنال ما بازگشته است" اما بعد از شکست مقابل چلسی در فینال لیگ اروپا، فصل جاری را خیلی بد شروع کرد و در نهایت امری برکنار و آرتتا سرمربی آرسنال شد.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود