انتقاد شدید رود گولیت از داوید لوئیز

انتقاد شدید رود گولیت از داوید لوئیز

مترجم:Moshtagh Laghaei 42

در اولین بازی شروع مجدد لیگ جزیره، داوید لوئیز کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما به خاطر مصدومیت پابلو ماری در اوایل بازی، وارد  زمین شد. این مدافع شب بدی را در ورزشگاه اتحاد گذراند. رحیم استرلینگ با اشتباه لوئیز صاحب توپ شد و دروازه آرسنال را باز کرد، بعد از آن پنالتی داد و اخراج شد که این پنتلتی منجر به گل دوم سیتی شد.


رود گولیت ستاره سابق چلسی می گوید که این همه بزرگ کردن لوئیز را درک نمی کند. گولیت در مصاحبه ای با زیگو اسپورت گفت:


بله، داوید در حال حاضر خوب بازی نمی کند. فکر می کنم که او بازیکنی است که بیش از حد او را بزرگ کرده اند. وقتی که در خط هافبک بازی می کرد فکر می کردم که معقول است اما بعدا درباره اینکه پست اصلی او کجاست و چگونه بازیکنی است، بحث های زیادی به وجود آمد. خودش ترجیح می داد که مدافع باشد. همه ما بازی برزیل و آلمان [جام جهانی 2014 که آلمان 1-7 برد] را به یاد داریم. اصلا نمی توانم درک کنم. بیشتر باشگاه ها از او فاصله گرفتند اما باز هم در جایی دیگر برمی‌گردد.


لوئیز بعد از عملکرد خیلی بد خود در بازی با سیتی درباره همین موضوع صحبت کرد درحالی که شایعات زیادی بر سر آینده او به گوش می رسد. لوئیز اعتراف کرد که:


تقصیر تیم نبود. تقصیر من بود. تصمیم گرفتم که بازی کنم. در دو ماه گذشته باید تصمیم دیگری می گرفتم اما نگرفتم. امروز به نظرم تیم مخصوصا بعد از ده نفره شدن خیلی خوب بازی کرد. مربی عالی است. بازیکنان فوق العاده بودند. تقصیر من بود.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!