انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی

انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی

مترجم:Moshtagh Laghaei 43

پل مرسون کارشناس فوتبال و بازیکن سابق توپچی‌ها، در انتقاد به عملکرد کولاشیناچ در اسکای اسپورت گفت:


وقتی مربی یک جلسه تمرینی ترتیب می دهد و شما با پاس های 5 یاردی (4.5 متر) شروع می کنید، همه غر می زنند که "چرا این کار را داریم انجام می دهیم؟ چی کسی نمی تواند پاس 5 یاردی بدهد؟" اما دلیل دارد و آن تمرکز است. شما باید بتوانید این کار را مدام تکرار کنید بدون اینکه به آن فکر کنید؛ مثل مسواک زدن! واقعا پاس ضعیفی بود. اما آرسنال این گونه است. همیشه به خودش ضربه می زند. او [کولاشیناچ] می توانست در خواب هم آن حرکت را انجام دهد و اصلا نیازی نداشت [برای آن حرکت] رو به عقب برگردد. اما یک سوال دیگر پیش می آید. نمی دانم چرا بازیکنان فوتبال این کار را می کنند. تنها کاری که کولاشیناچ باید می کرد این بود که توپ را تا آخر مسیری که بود حرکت می داد اما اگر آن را در آخر مسیر نگه می داشت و به یک مدافع که همراهش آمده پاس می داد تا جلوی حمله را بگیرد، به عنوان پاس کامل در آمار ثبت نمی شد.


اشتباه کولاشیناچ حرکت ضعیفی بود و عملکرد کلی او خوب نبود که پایین ترین نمره یعنی 6.2 را از سوفا اسکور گرفت. او در دو دوئل زمینی که داشت ناموفق بود و فقط در یکی از دوئل های هوایی‌اش موفق بود. انتقاد مرسون از این بازیکن عادلانه است. کاهش تمرکز در چنین بازی هایی که برای آرسنال حساس هستند یا مقابل یک رقیب بزرگ است، تمرکز بازیکنان نباید پایین بیاید.


کولاشیناچ یک مدافع پوششی است و در پستی جدید یعنی مدافع میانی در مرکز پنج مدافع بازی می کند. اوایل به نظر می آمد که سیستم خوبی است و در چهار بازی آخری که کولاشیناچ در مرکز خط دفاعی حضور داشت شکست نخوردند. با این حال به نظر می آید همچنان مشکلاتی در خط دفاع وجود دارد که احتمالا باعث شود آرتتا دوباره برنامه هایش را در نقل و انتقالات پیش رو بررسی کند.

لینک کوتاه لینک منبع

Tottenham 2 - 1 Arsenal

Tottenham Hotspur - Premier League

یکشنبه ۲۲ تیر - ۲۰:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد