انتقال توماس پارتی به لیگ جزیره و شروع چالشی جدید

انتقال توماس پارتی به لیگ جزیره و شروع چالشی جدید

مترجم:Moshtagh Laghaei 44

توماس پارتی که به یونایتد و لیورپول لینک شده در فصل جاری عملکردی خوبی در اتلتیکومادرید به نمایش گذاشته و انتظار می رود که در تابستان پیش رو خواهان زیادی داشته باشد. پارتی تا سال 2023 با اتلتیکو قرارداد دارد اما گفته می شود که رقم فسخ قرارداد او 50 میلیون یورو(40 میلیون پوند) می باشد.


جوزف آتاما لاروه هم‌تیمی پارتی در تیم ملی غنا به این بازیکن توصیه می کند که الان زمان آن رسیده که او چالش جدیدی در لیگ جزیره و ترجیحا در آرسنال شروع کند. لاروه در مصاحبه ای با Citi TV می گوید:


"اگر پارتی به آرسنال برود خوشحال می شوم. او در اتلتیکو همه کار کرده و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تیمش شناخته می شود. باید به لیگ دیگری برود تا خود را ثابت کند. مردم باید بدانند که او توانایی موفقیت نه تنها در اسپانیا بلکه در لیگ های دیگر را نیز دارد."


کاسیم نوهو دیگر هم‌تیمی پارتی در ماه گذشته به او توصیه کرده بود که اگر تیمی از لیگ جزیره رقم فسخ قراردادش را پرداخت کند، باید از این فرصت استفاده کرده و به لیگ جزیره برود. نوهو در اینستاگرام TV3 می گوید:


"اتلتیکو باشگاه خیلی خوبی است و می توان گفت که پارتی در یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا بازی می کند همچنین آرسنال یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست. من از تصمیم او حمایت می کنم چون بازی کردن برای اتلتیکو دقیقا مثل بازی برای آرسنال است. هر دو تیم در یک گروه از لیگ قرار دارند. هر دو برای سومی یا چهارمی در لیگ تلاش می کنند تا سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آورند اما همانطور که همه می دانند لیگ جزیره بهترین لیگ دنیا است بنابراین اگر پارتی به آرسنال برود از تصمیمش خوشحال خواهم شد."


ماه گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اتلتیکومادرید مایل است تا توماس پارتی را با الکس اوکسلید چمبرلین بازیکن لیورپول معاوضه کند.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!