GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
اوبامیانگ باید به تیم جاه طلب تری برود

اوبامیانگ باید به تیم جاه طلب تری برود

مترجم:Moshtagh Laghaei 52

قرارداد اوبامیانگ در پایان فصل 21-2020 به پایان میرسد و آرتتا ترجیح میدهد که قرارداد اوبامیانگ را تمدید کند و در تیم خود نگه دارد تا اینکه اوا را مثل آرون رمزی به صورت بازیکن آزاد از دست بدهد. مونگونگی رئیس فدراسیون فوتبال گابن به اوبامینگ توصیه می کند که آرسنال را ترک کند و به یکی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان برود. او در مصاحبه باESPN  میگوید:


"نمیگویم که آرسنال جاه طلب نیست. اما آرسنال به اندازه ی بعضی از باشگاه های اروپا جاه طلب نیست. بنابراین اگر اوبا بتواند با یک باشگاه جاه طلب تر قرارداد ببندد میتواند جایگاه خود را در اروپا پیدا کند. از لحاظ فردی ما او را یکی از بهترین بازیکنان جهان میدانیم. توصیه من به او این است که به کارش ادامه دهد و توجه بزرگترین و جاه طلب ترین باشگاه ها را به خودش جلب کند. اوبامیانگ بازیکنی در سطح جهانی است. اما برای او و هر کسی که افتخار بزرگی کسب نکرده است فوتبال یک ورزش گروهی است. الان او در آرسنال است. او در این تیم چیزی برنده نشده است. بنابرین این یک شکست گروهی است."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد