اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند

اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 67

میکل آرتتا سرمربی توپچی ها در کنفرانس مطبوعاتی قبل از فینال جام حذفی درباره اوبامیانگ صحبت کرد. او از اینکه ممکن است فینال جام حذفی آخرین بازی اوبامیانگ باشد نگرانی ندارد. با این حال خبرنگار پرسید که قهرمانی در جام حذفی برای نگه داشتن اوبا کافی است؟ آرتتا در جواب گفت:


نه. گفتم در نهایت باید چندین چیز درست باشد تا بازیکنی در این سطح قانع شود در این باشگاه بماند. فراموش نکنید که او هنوز با ما قرارداد دارد. ما می خواستیم او را طولانی تر نگه داریم اما او فعلا با ماست و فکر می کنم او هم باید به جایی که هست افتخار کند.


خبرنگار باز هم درباره اوبامیانگ سوال کرد و پرسید که آیا قهرمانی در جام حذفی اوبامیانگ را تشویق به ماندن می کند؟ آرتتا پاسخ داد:

قطعا. هر چیزی که به عنوان بازیکن تجربه می کنی به این موضوع ربط دارد. بردن جام بازیکن را به این فکر می اندازد که "می خواهم دوباره این لحظه را تجربه کنم." اگر بازوبند کاپیتانی را داشته باشی و جام را بالای سر ببری لحظه فوق العاده ای است و قطعا به ماندن کمک می کند.

لینک کوتاه لینک منبع

Chelsea 1 - 2 Arsenal

Wembley - FA Cup

شنبه ۱۱ مرداد - ۲۱:۰۰

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد