اوبامیانگ باید در آرسنال بماند

اوبامیانگ باید در آرسنال بماند

مترجم:Moshtagh Laghaei 65

اوبامیانگ در بازی مقابل نورویچ دو گل به ثمر رساند و در لیگ جزیره 50 گله شد. همچنین این مهاجم گابنی با 19 گل آقای گل توپچی ها در این فصل می باشد. او فصل قبل هم 22 گل به ثمر رساند. البته اوبامیانگ فقط یک سال دیگر با آرسنال قرارداد دارد. بارسلونا و اینتر جدی‌ترین خریداران این بازیکن هستند.


اخیرا ویدیویی از آرتتا که در آن از علاقه باشگاه به ادامه همکاری با اوبامیانگ در توییتر منتشر شد و اوبامیانگ این توییت را لایک کرد. آرتتا در مصاحبه با بی بی بی اسپورتس گفت:


امیدواریم که او مدتی طولانی با ما باشد. هر وقت که با او صحبت می کنم از بودن در جایی که هست ابراز خوشحالی می کند. در اینجا به خوبی جا افتاده و خانواده اش خوشحال هستند.


آلن شیرر معتقد است که توافق با اوبامیانگ و امضای قرارداد جدید حیاتی و ضروری است. شیرر پنجشنبه در مصاحبه ای در برنامه "بازی روز" گفت:


او بازیکن فوق‌العاده ای است و کلید اصلی کاری که آرتتا در آرسنال می خواهد انجام دهد، می باشد. نگه داشتن او ضروری است. می دانم که یک سال از قراردادش باقی مانده اما آنها می خواهند و نیاز دارند که با او برای قراردادی طولانی مدت به توافق برسند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال