اوبامیانگ ستاره بودن در آرسنال را دوست دارد

اوبامیانگ ستاره بودن در آرسنال را دوست دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 254

گفته می شود منچستر یونایتد همچنان اوبامیانگ را زیر نظر دارد. هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن گابنی با آرسنال باقی مانده است. البته اوبا به غیر از یونایتد به سیتی و لیورپول نیز لینک شده است. 


چارلی نیکلاس توضیح می دهد که اگر اوبامیانگ آرسنال را ترک کند منطقی ترین مقاصد او فقط رئال مادرید و بارسلونا خواهند بود. با این اوصاف نیکلاس معتقد است که اوبامیانگ در آرسنال خواهد ماند چون باشگاه تمام تلاش خود را می کند تا با این بازیکن 31 ساله قرارداد جدیدی امضاء کند. نیکلاس در مصاحبه ای با اسکای اسپورت می گوید:


"به عنوان یک هوادار آرسنال از صمیم قلب به اوبا دستمزدی را که لایق آن است می دهم. اگر خواست بماند با او قراردادی 3 یا 4 ساله ببندید. هر چه خواست به او بدهید. اگر قصد رفتن داشته باشد می توانید او را در یک سال آینده بفروشید و در ازای آن پول دریافت کنید. قرارداد های رو به پایان هیچ فایده ای ندارند. اگر بارسلونا یا رئال مادرید پیشنهاد دهند، از خواست اوبا برای رفتن به این تیم ها متعجب نخواهم شد. اگر پیشنهادی در انگلیس باشد مطمئن نیستم که غافلگیر خواهم شد یا نه. فکر نمی کنم که سیتی و لیورپول برای خرید اوبا تلاش کنند. به احتمال زیاد به تیمی اروپایی خواهد رفت."

 

"برای اوبا در این سن و سال اگر بتوانید پول خوبی دریافت کنید، مشکلی نیست. نگرانی وجود ندارد. فکر میکنم کسانی را داریم که بیایند و تیم را به تدریج بهتر کنند. اما دل ما برای گل های اوبا تنگ می شود. اما با اطمینان میگویم اگر اوبا قصد رفتن داشته باشد قطعا به بارسلونا و رئال مادرید یا حتی به یوونتوس می رود در حالی که نیازی به رفتن ندارد چون ستاره آرسنال است و فکر می کنم اوبا این را دوست دارد."


اوبامیانگ در 97 بازی برای آرسنال 61 گل به ثمر رسانده و در فصل 20-2019 به کاپیتان آرسنال تبدیل شد تا بیشتر بتواند در خدمت تیم باشد و بدرخشد.

لینک کوتاه لینک منبع