اوبا می تواند مثل لوئیز با چلسی قرارداد ببندد

اوبا می تواند مثل لوئیز با چلسی قرارداد ببندد

مترجم:Moshtagh Laghaei 188

داوید لوئیز تنها بازیکن بالای 30 سال است که در سال های اخیر با چلسی بیش از یک سال قرارداد بسته چون طبق قانونی که باشگاه چلسی برای خود دارد، با بازیکن های پیرتر فقط قرارداد کوتاه مدت امضا می کند. همچنین با بازیکنان جوان تر همکاری طولانی مدت خواهد داشت چون طبیعتا ارزش مالی بیشتری دارند.


این موضوع باعث شده که ویلیان پیشنهاد تمدید را قبول نکند. این بازیکن برزیلی قرارداد طولانی مدت با چلسی می خواست اما این باشگاه نپذیرفته و همین موضوع باعث شده احتمال پیوستن اوبامیانگ به چلسی ضعیف باشد. با اینکه داوید لوئیز یک استثنا در چلسی بود، اما قراردادش دوساله بود.


اوبامیانگ دو ماه دیگر 31 ساله می شود بنابراین به احتمال زیاد قرارداد بعدی، آخرین قرارداد بلند مدت او خواهد. بنابراین اگر اوبا قراردادی دو ساله امضا کند، سورپرایز بزرگی خواهد بود همچنین خریداران دیگر او به نظر نمی آید که بخواهند قراردادی بیشتر از دو سال با اوبا امضا کنند. 


قرارداد اوبامیانگ با آرسنال در پایان فصل آینده به اتمام می رسد همچنین این بازیکن مشتاق بازی کردن در لیگ قهرمانان است. اگر تیم آرتتا نتواند سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد احتمال رفتن اوبامیانگ از آرسنال زیاد می شود. اوبا در این فصل لیگ جزیره 17 گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است. 


دکلان رایس هم به چلسی لینک شده اما بازگشت این هافبک انگلیسی به تیم سابق خود در تابستان پیش رو کمی بعید به نظر می رسد. چلسی برای خرید رایس باید پول زیادی خرج کند. این بازیکن سال 2014 از چلسی به وستهم رفت.

لینک کوتاه لینک منبع