اوزیل بار دیگر شخصیت واقعی خود را به آرسنال نشان داد

اوزیل بار دیگر شخصیت واقعی خود را به آرسنال نشان داد

مترجم:Moshtagh Laghaei 171

مسوت اوزیل هافبک 31 ساله آرسنال 713 هزار لیر (81,333 پوند) به کمپین هلال احمر ترکیه کمک کرده تا برای نیازمندان در کشور ترکیه 16 هزار وعده افطاری تهیه کنند. در بیانیه وبسایت این خیریه آمده است که با اهدائیه اوزیل 2 هزار خانواده در ترکیه و سوریه بسته های غذایی دریافت خواهند کرد همچنین کمک های بیشتری به پایتخت سومالی فرستاده خواهد شد. 


اوزیل که در سال قبل تا حدود 2 میلیون پوند به خیریه ها کمک کرده بود، با هلال احمر ترکیه نیز همکاری داشته است. او هزینه جشن عروسی خود را به 16 هزار نفر از افراد نیازمند اهدا کرد. کریم کینیک مسئول این خیریه گفته است:


" در هلال احمر، هر روز به افراد نیازمند کمک می کنیم. البته از دوستان نیکوکاری که با ما همکاری کرده و کمک های زیادی کرده اند متشکریم. هر چقدر کمک ها بیشتر باشد، ما به نیازمندان بیشتری کمک خواهیم کرد. از برادرمان مسوت ممنونیم چون با کمک های او می توانیم بسته های تهیه شده برای نیازمندان را هر چه سریعتر بفرستیم."


اوزیل در ماه گذشته مورد انتقادات زیادی قرار گرفت چون با کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود موافقت نکرد. به نقل از football.london اوزیل به طور قطع با کاهش دستمزد مخالف نیست و می خواهد باشگاه درباره وضعیت مالی خود شفاف تر باشد. او آماده است تا دستمزد خود را حتی در صورت افزایش پیدا نکردن در آینده، به تعویق بیاندازد.

لینک کوتاه لینک منبع