GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
اوزیل بار دیگر شخصیت واقعی خود را به آرسنال نشان داد

اوزیل بار دیگر شخصیت واقعی خود را به آرسنال نشان داد

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

مسوت اوزیل هافبک 31 ساله آرسنال 713 هزار لیر (81,333 پوند) به کمپین هلال احمر ترکیه کمک کرده تا برای نیازمندان در کشور ترکیه 16 هزار وعده افطاری تهیه کنند. در بیانیه وبسایت این خیریه آمده است که با اهدائیه اوزیل 2 هزار خانواده در ترکیه و سوریه بسته های غذایی دریافت خواهند کرد همچنین کمک های بیشتری به پایتخت سومالی فرستاده خواهد شد. 


اوزیل که در سال قبل تا حدود 2 میلیون پوند به خیریه ها کمک کرده بود، با هلال احمر ترکیه نیز همکاری داشته است. او هزینه جشن عروسی خود را به 16 هزار نفر از افراد نیازمند اهدا کرد. کریم کینیک مسئول این خیریه گفته است:


" در هلال احمر، هر روز به افراد نیازمند کمک می کنیم. البته از دوستان نیکوکاری که با ما همکاری کرده و کمک های زیادی کرده اند متشکریم. هر چقدر کمک ها بیشتر باشد، ما به نیازمندان بیشتری کمک خواهیم کرد. از برادرمان مسوت ممنونیم چون با کمک های او می توانیم بسته های تهیه شده برای نیازمندان را هر چه سریعتر بفرستیم."


اوزیل در ماه گذشته مورد انتقادات زیادی قرار گرفت چون با کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود موافقت نکرد. به نقل از football.london اوزیل به طور قطع با کاهش دستمزد مخالف نیست و می خواهد باشگاه درباره وضعیت مالی خود شفاف تر باشد. او آماده است تا دستمزد خود را حتی در صورت افزایش پیدا نکردن در آینده، به تعویق بیاندازد.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد