اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد

اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 125

به نظر می آید که کارایی اوزیل در آرسنال زیر سوال رفته. البته این اولین باری نیست که این بازیکن آلمانی مورد چنین انتقاداتی قرار می گیرد. کم کاری و تلاش کم اوزیل برای بازی در پست شماره 10 خلاق باعث شده که سطح انتظارات از او نسبت به حالت عادی هم کمتر شود. با این حال احتمال دارد به خاطر اینکه نتوانسته خود را ثابت نکند فروخته شود.


آرتتا در شروع مجدد فصل اصلا اوزیل را در ترکیب قرار نداد. این بازیکن آلمانی فقط 12 ماه دیگر با آرسنال قرارداد دارد. نمایندگان این بازیکن اعلام کرده‌اند که اوزیل می خواهد تا پایان قراردادش در آرسنال بماند اما ایان رایت معتقد است که احتمال جدایی این بازیکن وجود دارد.


ایان رایت معتقد است که اوزیل هنوز هم می تواند خودش را ثابت کند اما اعتراف می کند که آرتتا راه دیگری را پیش گرفته. رایت در مصاحبه با Premier League Productions درباره اوزیل می گوید:


همه چیز به رفتار بازیکن بستگی دارد. مثلا دنی سبایوس قبلا مشکل رفتاری داشت که آرتتا او را تغییر داد و حالا می بینید که در ترکیب تیم فیکس شده. درباره متئو گندوزی هم می گویند که مشکلاتی داشته و در ترکیب تیم حضور ندارد. میکل به افراد این فرصت را داده تا با رفتار درست در تیم فیکس شوند اما با وجود مشکلات رفتاری نمی توانند در ترکیب قرار بگیرند. آرسنال قطعا به اوزیل نیاز دارد اما معتقدم که این بازیکن دیگر جایی در آرسنال ندارد. چه در تیم بماند و چه میکل او را بفروشد دیگر چیز زیادی از اوزیل نخواهیم دید.


یکی از مشکلاتی که آرسنال برای فروش اوزیل دارد این است که باشگاهی پیدا شود که بخواهد دستمزد بالای اوزیل را پرداخت کند. توپچی‌ها می خواهند با فروش اوزیل که بازیکنی با تجربه است و هنوز با تیم قرارداد دارد پول به دست آورد. گفته می شود که بعضی از تیم‌ها به خرید اوزیل علاقه نشان داده‌اند.  


لینک کوتاه لینک منبع