اوزیل و سانچز بعد از جدایی مثل قبل نشدند

اوزیل و سانچز بعد از جدایی مثل قبل نشدند

مترجم:Moshtagh Laghaei 210

پل اینس گفته است که نه سانچز و نه اوزیل بعد از انتقال الکسیس به یونایتد دیگر مثل سابق نیستند. ساچز در دوران خود در آرسنال تبدیل به یک از بهترین مهاجمان لیگ جزیره شد و با اوزیل یک زوج فوق العاده تشکیل داده بودند. 


اما سانچز آرسنال را ترک کرد و به منچستر یونایتد رفت و با مخیتاریان جا به جا شد که این انتقال نه برای سانچز و نه برای مخیتاریان موفقیت آمیز بود. سانچز یک فصل و نیم کابوس وار را با یونایتد پشت سر گذاشت و در همه رقابت ها فقط 5 گل به ثمر رساند. سانچز در اول فصل 20-2019 به صورت قرضی به اینتر رفت اما مصدومیت ها باعث شد که نتواند زیاد بازی کند و تاثیرگذار باشد. او احتمالا به یونایتد بر میگردد و آینده ی او اصلا مشخص نیست.


پل اینس بازیکن سابق یونایتد گفته است که سانچز و اوزیل در آرسنال همدیگر را بهتر میکردند و مکمل هم بودند و هر دو بعد از جدایی دیگر مثل سابق نشدند. او در مصاحبه با Paddy Power می گوید:


"عجیب است وقتی که در مورد سانچز صحبت می شود. چون وقتی به دوران او در آرسنال برگردیم در واقع در مورد یکی از بهترین مهاجمان لیگ جزیره داریم صحبت می کنیم. او آن موقع بازیکن فوق العاده ای بود. خب همه دانند که بعد آن چه اتفاقی فتاد. اما چیزی که خیلی ها آن را نادیده می گیرند مسوت اوزیل است. دلیلی که سانچز در آرسنال خیل خوب کار کرد این بود که اوزیل را در کنار خود داشت. به عنوان یک زوج آنها با هم تلپاتی داشتند. آنها به طور غریزی همدیگر را می فهمیدند. آنها بدون نگاه کردن حرکات همدیگر را می فهمیدند. بیشتر کارهای خوبی که الکسیس در آرسنال انجام داد با اوزیل مرتبط است و بالعکس. آنها همدیگر را بهتر می کردند. به اوزیل نگاه کنید. از وقتی که سانچز رفته دیگر آن اوزیل سابق نیست. هیچکدام دیگر بازیکن سابق نیستند."


آینده اوزیل همچنین موضوع اصلی بسیاری از مذاکرات بوده است. این بازیکن آلمانی در تمام رقابت های این فصل 1 گل و 3 پاس گل داشته است. البته آندره آرشاوین هم اخیرا گفته بود که فکر نمیکند اوزیل در آرسنال آینده ای داشته باشد. او میگوید که اوزیل بازی را کند می کند.

لینک کوتاه لینک منبع