اولین بازی پیش فصل آرسنال

اولین بازی پیش فصل آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 427

آرسنال امشب در یک بازی دوستانه میهمان میلتون کینز دونز خواهد بود. آرتتا تعداد زیادی از بازیکنان زیر 23 سال تیم را همراه تیم اصلی که از 22 آگوست تمرینات خود را شروع کرده بودند، برای بازی امشب در اختیار خواهد داشت. البته ممکن است آرتتا از این فرصت استفاده کند و بیشتر از بازیکنان بزرگسال خود استفاده کند.


آرسنال روز یکشنبه در مسابقه سوپرکاپ انگلیس به مصاف لیورپول خواهد رفت. انتظار می رود که آرتتا در این بازی بیشتر از بازیکنان جوانش استفاده کند. هفته گذشته آرتتا درباره بازی های پیش فصل گفت:


باید شرایط بازیکنان را بررسی کنم. باید ببینم که تعطیلات را چگونه گذرانده اند و بعد از قهرمانی در چه شرایطی هستند. می خواهم واکنش آنها را ببینم. بازیکنان ممکن است به خاطر موفقیتی که به دست آوردیم کمی احساس راحتی داشته باشند یا شاید این موفقیت برای آنها خیلی بزرگ نباشد. در هر صورت ما باید وارد مرحله بعدی بشویم و عملکردمان را بهتر کنیم. باید بسیاری از بخش های تیم را تقویت کنیم و به جوانبی از بازی که تسلط نداریم، مسلط شویم. اگر این ذهنیت را داشته باشیم، اطمینان دارم که سال دیگر همین موقع باز هم به خاطر موفقیت‌هایمان خوشحال خواهیم بود اما امیدوارم که خیلی زود این روند را شروع کنیم.


آرسنال امشب ساعت 21:30 به مصاف میلتون کینز دونز خواهد رفت.

لینک کوتاه لینک منبع