اولین گروه بازیکنان آرسنال به تمرینات بازگشتند

اولین گروه بازیکنان آرسنال به تمرینات بازگشتند

مترجم:Moshtagh Laghaei 210

تعدادی از بازیکنان آرسنال تمرینات خود را در زمین تمرین کالنی بعد بازگشایی دوباره آن، شروع کرده اند. هفته گذشته باشگاه اعلام کرد که برخلاف ادامه قرنطینه در بریتانیا، زمین های تمرین کالنی لندن از روز دوشنبه در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. با این حال، بازیکنان جداگانه طبق دستور العمل های دولت و همچنین قوانینی که باشگاه تعیین کرده، تمرین می کنند.


هکتور بلرین، دنی سبایوس، داوید لوئیز، امیلیانو مارتینز و سدریک سوارس اولین گروه از بازیکنان تیم هستند که هر کدام جداگانه با ماشین شخصی خود به کالنی آمدند. در بیانیه هفته گذشته باشگاه آمده است که:


"به بازیکنان اجازه داده خواهد شد که هفته آینده در زمین های کالنی تمرین کنند. البته محدودیت هایی وجود دارد. بازیکنان باید در تمام مدت فاصله اجتماعی را به دقت رعایت کنند. تمام ساختمان های کالنی بسته خواهد بود. بازیکنان تنها به کالنی می آیند. تمرینات انفرادی خود را انجام می دهند و به خانه هایشان باز می گردند."


به نقل از میرور فوتبال، جلسات تمرینی به خاطر انجام نظارت شدید به صورت چرخشی برگزار می شود. بازیکنان فقط تمرین انفرادی خواهند داشت و حق تمرین گروهی و کنار هم قرار گرفتن را ندارند. برنامه تمرینی بازیکنان ممکن است مشترک باشد اما هر کدام جداگانه باید این تمرینات را انجام دهند. همچنین برای هر بازیکن تعدادی توپ مجزا وجود دارد. طبق فهرست بازیکنان تیم و برنامه ریزی باشگاه، در هر جلسه تمرینی فقط 5 بازیکن به همراه جای پارک مجزا حضور خواهد داشت. 


بازیکنان به شدت مشتاق بازگشت به تمرینات هستند و با تمرین انفرادی و قوانین باشگاه هم مشکلی ندارند. برنامه تمرینی باشگاه این اطمینان را داده است که هیچ قانونی شکسته نخواهد شد و فقط زمین های کالنی برای استفاده بازیکنان باز شده اند. جلسات تمرینی زیر نظر شد فورسیت مربی بدنسازی و آمادگی جسمانی تیم خواهد بود و هدف تمرینات بیشتر بازگرداندن آمادگی بدنی به بازیکنان است.


گری اودریسکول پزشک تیم هم در تمرینات حضور خواهد داشت اما ممکن است که آرتتا حضور نداشته باشد. بازیکنان می خواهند هر چه زود تر به تمرینات بازگردند چون تمرین کردن بدون دخالت هواداران برای آنها سخت است. لوئیز، لاکازت، په‌په و ژاکا چهار بازیکنی بودند که قرنطینه را شکسته و در فضای مجازی فیلم و ویدیو پخش کرده بودند. به نظر می آید این موضوع تاثیر زیادی در بازگشایی زمین های تمرین داشته است.


به تک تک بازیکنان ابلاغ شده که کیت تمرین خود را پوشیده و بعد از آن به کالنی بیایند و بعد از جلسه یک ساعته سریعا به خانه هایشان بازگردند. موضوع بازگشایی زمین های تمرینی این نشان می دهد که در هفته های آینده بازی های باقی مانده لیگ جزیره برگزار خواهند شد که مسئولان، ماه جون را منطقی ترین زمان برای ادامه بازی ها می دانند. 


همه 20 باشگاه لیگ جزیره روز جمعه از طریق تماس ویدیویی با هم به مذاکره خواهند نشست اما هیچ تصمیمی بدون تایید دولت اتخاذ نخواهد شد. بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان روز دوشنبه اعلام کرد که تا 7 می که برای بررسی دوباره اوضاع جلسه خواهند داشت، قرنطینه لغو نمی شود و فعالیت ها با محدودیت انجام می گیرد. 

لینک کوتاه لینک منبع