اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین

اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین

مترجم:Moshtagh Laghaei 83

عادل اوچیچه بازیکن جوان پی اس جی که به باشگاه آرسنال لینک شده است وارد مرحله اول تست پزشکی باشگاه سن اتین شده و به نظر می آید که اوچیچه به صورت رایگان از پاری سن ژرمن خواهد رفت. 


به نقل از سایت گل، این بازیکن 17 ساله روز پنجشنبه همراه با دو نماینده اش به فورز آمد و تست های مقدماتی باشگاه سن اتین را روز جمعه انجام داد. به نظر می آید که اوچیچه با این باشگاه قرارداد امضا خواهد کرد.


اوچیچه پیشنهاد پی اس جی برای امضای اولین قرارداد حرفه ای را رد کرده و به دنبال گزینه های دیگر می باشد. او آماده است تا در تابستان پیش رو پی اس جی را ترک کند.


باشگاه آرسنال مذاکرات مختصری با نمایندگان این بازیکن داشته اما هیچ پیشنهادی برای امضای قرارداد نداده است. به نظر می آمد که انتقال اوچیچه به آرسنال در آن زمان ممکن نبود. حالا سن اتین جلو آمده و می خواهد با این بازیکن جوان قرارداد ببندند. اوچیچه در پنج بازی از مسابقات زیر 17 سال قهرمانی اروپا در سال 2019، 9 گل به ثمر رساند و آقای گل این رقابت ها شد. انتظار می رود که سران باشگاه سن اتین جمعه بعد مذاکرات را ادامه دهند. 


اوچیچه اولین بازی خود را برای پی اس جی سال 2019 مقابل متس و در غیاب امباپه و نیمار انجام داد که آن بازی را با نتیجه دو بر صفر پیروز شدند. اوچیچه اولین گل خود در فوتبال حرفه ای را مقابل لیناس مونتلری ژانویه 2020 در مسابقات کوپ دو فرانس (جام حذفی فرانسه) به ثمر رساند که پی اس جی در این بازی با نتیجه 0-6 پیروز شد. اوچیچه در کل سه بازی برای تیم اصلی پاری سن ژرمن انجام داده است.


به نقل از سایت گل، در ماه دسامبر پی اس جی امیدوار بود که با اوچیچه قرارداد حرفه ای امضا کند همچنین خانواده این بازیکن مشتاق بودند که او در پاریس بماند تا پیشرفت بیشتری داشته باشد. با این حال مذاکرات اوچیچه با پی اس جی تا به الان به نتیجه نرسیده است. حضور این بازیکن جوان در تست پزشکی سن اتین خبر خوبی برای پاری سن ژرمن نیست.


رفتن اوچیچه به سن اتین ضربه سختی به لئوناردو مدیر ورزشی خواهد بود و برای سن اتین چیزی مانند کودتا می باشد. پی اس جی همچنین ایوب یوسفی بازیکن آکادمی خود را همین‌گونه از دست داد و این به بازیکن به تیم آنژه رفت. آنجلو کاستلاتزی دستیار لئوناردو در پی اس جی روی تمدید قرارداد با بازیکنان جوان تیم که متولد 2002 هستند کار می کند. تیرنو بلید، کنی ناگرا و تانگوی کواسی بازیکنانی هستند که هنوز با پی اس جی به توافق نرسیده اند.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال