ایان رایت حامی بزرگ داوید لوئیز

ایان رایت حامی بزرگ داوید لوئیز

مترجم:Moshtagh Laghaei 141

ایان رایت بازیکن سابق توپچی‌ها و تحلیلگر فوتبال، از آمدن ویلیان به آرسنال خوشحال است و همچنین از داوید لوئیز تعریف کرده و در کانال یوتیوب خود می گوید:


ویلیان موقعیت خلق می کند و گل می زند. این‌ها همان چیزهایی است که ما نیاز داریم. داشتن ارتباط با برزیلی‌ها و خرید بازیکنی مثل ویلیان قطعا برای بازیکنان جوان ما خوب خواهد بود چون او ذاتا یک برنده است. هر چه بیشتر بازیکنانی که برنده ذاتی هستند را به تیم بیاوریم بهتر است.


داوید لوئیز هم یک برنده ذاتی است. برایم مهم نیست که بقیه چه می گویند. همیشه و در هر شرایطی از داوید لوئیز حمایت خواهم کرد چون می دانم که قلب او در جای درستی است و می خواهد کار درست را برای باشگاه ما انجام دهد. به نظرم لوئیز این ذهنیت را به ویلیان هم منتقل می کند و ویلیان احساس خواهد کرد که ما چه هدفی داریم.


این موضوع قطعا به گابریل مارتینلی کمک می کند چون او می تواند از تجربه دو هم وطن و هم تیمی های برزیلی خود استفاده کند. به نظر من اگر از جنبه بازی به موضوع نگاه کنیم، آمدن ویلیان باعث می شود که هر دو طرف معامله برنده باشند.


داوید لوئیز در طول فصل گذشته بارها توسط کارشناسان و هواداران مورد انتقاد قرار گرفت و همچنان شک‌هایی درباره لوئیز به خاطر اشتباهات فردی‌اش وجود خواهد داشت. با این حال، شکی نیست که لوئیز ذهنیت برنده دارد و همیشه می خواهد که برنده باشد. 


او با بنفیکا قهرمان لیگ پرتغال شد. با چلسی  جام قهرمانی لیگ جزیره، جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را بالای سر برد همچنین با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ 1 فرانسه شد. لوئیز در قهرمانی جام حذفی آرسنال نقش مهمی ایفا کرد و بازیکن مهمی برای ترکیب میکل آرتتا در فصل 21-2020 خواهد بود.

لینک کوتاه لینک منبع