GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ایجنت اوزیل ستارگان لیگ را به نپذیرفتن کاهش دستمزد ترغیب می کند

ایجنت اوزیل ستارگان لیگ را به نپذیرفتن کاهش دستمزد ترغیب می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 53

مسوت اوزیل یکی از بازیکنانی است که بیشترین دستمزد ها را دارد. او بر خلاف عملکرد پر فراز و نشیب خود 350,000 پوند در هفته  پول می گیرد. بحث ها همچنان ادامه دارد تا بتوان برای حل این موضوع که بازیکنان فوتبال چگونه میتوانند در این اوضاع شیوع کرونا کمک کنند راهی پیدا کرد. بعضی نظرات این است که کاهش دستمزد ها به مردم کمکی نمی کند چون باعث کم شدن در آمد از مالیات برای سازمان خدمات درمانی ملی می شود. سوگوت که در مذاکرات برای دستمزد 350 هزار پوند در هفته اوزیل تاثیر زیادی داشت در جلسه ای آنلاین با آکادمی تجارت فوتبال گفت که به تعویق افتادن پرداخت دستمزد ها راه بهتری است. او گفت:


"برای هیچ کسی راحت نیست اما الان زمانی است که باشگاه ها باید مستقیما با بازیکنان و نمایندگان آنها صحبت کنند تا این مسئله را حل کنند. این چیز است که الان کم داریم. و تنها کاری که می شود کرد تعویق در پرداخت دستمزد ها است. این یک شروع است که بگوییم "بیاید پرداخت دستمزد ها را تا اخر سال و شاید تا سال بعد به تعویق بیاندازیم" این چیزی است که باشگاه ها و بازیکنان متوانند خیلی سریع سر آن به توافق برسند . اینگونه باشگاه ها میدانند که تا سه ماه آینده مشکل مالی نخواهند داشت. به تعویق انداختن پرداخت دستمزد ها از همه محافظت می کند."


سوگوت همچنین معتقد است که ایجنت ها باید با هم مشورت کنند همانطور که بقیه در تلاشند که راهی سریع برای حل مشکلات پیدا کنند. او اضافه می کند:


"صحبت ها ادامه دارند اما به ما ایجنت ها توجهی نمی شود. ما نقشی ایفا نمی کنیم. اما نهایتا هر اتفاقی که بیفتد به ما هم مربوط میشود. فقط صداقت و شفافیت منصفانه است. در حال حاضر با کاهش دستمزد ها موافق نیستم چون معلوم نیست در آینده بازی ها ادامه پیدا میکنند یا نه و تیم ها کانال تلویزیونی و پول اسپانسری میگیرند یا نه. صدمه دقیق مالی باشگاه ها را 3 تا 6 ماه دیگر خواهیم دید. الان نمی شود این صدمات را به طور دقیق مشاهده کرد."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد