GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ایجنت اوزیل می گوید او تا پایان قراردادش در آرسنال می ماند

ایجنت اوزیل می گوید او تا پایان قراردادش در آرسنال می ماند

مترجم:Moshtagh Laghaei 25

ایجنت مسوت اوزیل می گوید که این هافبک آلمانی قصد دارد تا پایان قراردادش در آرسنال بماند. اوزیل آخرین قرارداد خود با آرسنال را در ژانویه 2018 امضا کرد و طبق آن بالاترین دستمزد را در باشگاه دریافت می کند. قرارداد اوزیل در پایان فصل 21-2020 به اتمام می رسد. حالا که قرارداد او رو به پایان است شایعات رفتن او از آرسنال زیاد شده است.


گفته می شود که باشگاه فنرباغچه یکی از تیم های علاقه مند به اوزیل می باشد همچنین این هافبک آلمانی به تیم هایی مثل اینتر، آث میلان و باشگاه های چینی لینک شده است. با این اوصاف ایجنت اوزیل می گوید که این بازیکن قصد رفتن ندارد و می خواهد تا پایان قراردادش با آرسنال که شامل دستمزدی در حدود 350 هزار پوند در هفته می باشد، در این تیم بماند. ارکوت سوگوت ایجنت اوزیل در مصاحبه ای با بین اسپورت می گوید:


"یک سال از قرارداد مسوت باقی مانده و هیچ تغییری در آن صورت نخواهد گرفت. بنابراین زمان نشان می دهد که بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد. مسوت در پایان قراردادش 32 ساله خواهد بود و هنوز چند سال دیگر می تواند فوتبال بازی کند. مسوت و خانواده اش بهترین تصمیم را خواهند رفت. نمی توانم درباره مسوت و فنرباغچه حرفی بزنم چون به خاطر اصل رازداری اجازه صحبت درباره این موضوع را ندارم"


اوزیل در فصل جاری در همه رقابت ها 23 بازی انجام داده همچنین آمار 1 گل و 3 پاس گل را ثبت کرده است. این هافبک آلمانی سال 2013 از رئال مادرید به آرسنال آمد و در کل 254 بازی برای توپچی ها انجام داده است. اوزیل سال 2014 با آلمان قهرمان جام جهانی همچنین با آرسنال سه بار قهرمان جام حذفی و یک بار قهرمان جام خیریه انگلیس شد.


اخیرا برند لنو دروازبان آرسنال گفته بود که حضور اوزیل در تیم حیاتی بوده همچنین توانایی های این بازیکن بی نظیر است و هوادارن آن را دست کم می گیرند. در حال حاضر آرسنال در رده نهم جدول لیگ جزیره قرار دارد و یک امتیاز از تاتنهام رده هشتمی عقب است.


توپچی ها 8 امتیاز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان کم دارند. چلسی 8 امتیاز از آرسنال جلوتر و در رده چهارم قرار دارد همچنین منچستر یونایتد با پنج امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال در رده پنجم می باشد.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود