GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
ایجنت اوپامکانو می گوید موکلش از لایپزیک نمی رود

ایجنت اوپامکانو می گوید موکلش از لایپزیک نمی رود

مترجم:Moshtagh Laghaei 24

قبل از بحران کرونا که باعث توقف بازی های فوتبال شد، اوپامکانو به تیم های زیادی لینک شد. به نقل از جرمن پرس رئال مادرید، آرسنال، منچستریونایتد و منچسترسیتی از جمله این تیم ها بودند اما به نظر می آمد که بایرن مونیخ بیشتری شانس را در خرید این بازیکن داشته باشد.


با این اوصاف ولکر استروث ایجنت اوپامکانو معتقد است که بی ثباتی مالی که به خاطر بحران کرونا به وجود آمده، برخلاف شروع دوباره بوندسلیگا از 16 می، باعث می شود که فعلا موکلش در تیم خود بماند. استروث در مصاحبه با Sport 1 می گوید:


" فکر نمی کنم که نقل و انتقالات پر خرجی در این تابستان انجام شود و بنظرم اوپامکانو بازیکنی است که به دنبال انتقال با قیمت بالا باشد. بنابراین حرف آخر زده شده است."


قرارداد اوپامکانو با لایپزیک سال 2021 تمام می شود و این باشگاه قبلا اعلام کرده بود اگر برای تمدید با این بازیکن به توافق نرسد او را خواهد فروخت. اولیور مینتزلاف یکی از مدیران لایپزیک در مصاحبه ای با Sport 1 گفته است:


"ما اجازه نمی دهیم که بازیکنان خوب ما به رایگان از تیم بروند. این موضوع درباره تیمو ورنر و دایوت اوپامکانو صدق می کند. به نظرم باشگاه در ثبات اقتصادی قرار دارد."


با اینکه این بیانیه باعث شد که شایعاتی مبنی بر فروش اوپامکانو با قیمتی در حدود 53 میلیون پوند در این تابستان به وجود آید، طبق اخبار اخیری که از آلمان به گوش می رسد این بازیکن در حال توافق با لایپزیک برای بستن قراردادی طولانی مدت است.


اوپامکانو قبلا در تیم های اتریشی لیفرینگ و سالزبورگ بازی کرده و 76 بازی برای لایپزیک انجام داده است. او در لیگ قهرمانان 11 بازی انجام داده و همراه لایپزیک با نتیجه در مجموع 4-0 تاتنهام را شکست داد و به یک چهارم نهایی این رقابت ها رسید. لایپزیک در رده سوم بوندسلیگا می باشد و با بایرن صدر نشین 5 امتیاز اختلاف دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود