ایجنت پارتی به خاطر پست خود در اینستاگرام عذرخواهی کرد

ایجنت پارتی به خاطر پست خود در اینستاگرام عذرخواهی کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 210

توماس پارتی  هافبک اتلتیکو مادرید اخیرا به تیم های آرسنال و یونایتد لینک شده و مدیر جی جی اسپورت، ایجنت این بازیکن در اینستاگرام خود پستی گذاشت که در آن خطاب به هوادران گفته شده بود: "مقصد بعدی او را انتخاب کنید." و در تصویر آن، توماس پارتی با لوگوی باشگاه های آرسنال، یونایتد، بایرن مونیخ، یوونتوس و پی اس جی دیده می شد. این پست سریعا پاک شد و جی جی اسپورت بعد از آن عذرخواهی کرد. در بیاینیه جی جی اسپورت آمده است که:


" با توجه به انتشار پستی که امروز چهارشنبه 29 آوریل 2020 در حساب اینستاگرام ما که در مورد آینده موکلمان توماس پارتی بود، می‌خواهیم اعلام کنیم که انتشار این پست مورد قبول مدیریت شرکت نبوده است. تحقیقات داخلی آغاز شده تا مشخص شود دقیقا چه اتفاقی افتاده است. مطمئن هستیم که این کار به طور عمد از طرف کارکنان ما نبوده و احتمالا یک اشتباه تاسف بار است. به محض مطلع شدن از وجود این پست منتشر شده، سریعا آن را حذف و به علاوه، دسترسی پروفایل های اجتماعی خود را به پرسنل اصلی خود محدود کرده ایم."


توماس پارتی اولین هدف نقل و انتقالاتی آرسنال است اما توپچی ها به خاطر مشکلات مالی احتمالا نتوانند برای خرید این بازیکن اقدام کنند. بحران کرونا برنامه های آرسنال برای نقل و انتقالات را بر هم زده و راه را برای رقیبان این تیم باز کرده است. اتلتیکو مادرید، تا سال 2023 با پارتی قرارداد دارد اما به پیشنهاد های خرید این بازیکن گوش می دهد.


رقم فسخ قرارداد پارتی 43 میلیون پوند می باشد که هر تیمی بتواند این پول را پرداخت کند، این بازیکن به احتمال زیاد ازاتلتیکو خواهد رفت. در تابستان گذشته پارتی گفته بود:


" لیگ جزیره فوق العاده است. رقابت در این لیگ بسیار زیاد است همچنین تعدادی از بهترین بازیکنان جهان در این لیگ حضور دارند. امیدوارم روزی در لیگ جزیره بازی کنم. ایجنت من به دنبال بردن من به این لیگ استو من همه چیز را به او سپرده ام."

لینک کوتاه لینک منبع