ایجنت کوتینیو او را مجبور نمی کند که به توپچی ها بپیوندد

ایجنت کوتینیو او را مجبور نمی کند که به توپچی ها بپیوندد

مترجم:Moshtagh Laghaei 170

فیلیپه کوتینیو بازیکن سابق لیورپول مذاکرات نقل و انتقالاتی زیادی داشته است و شدیدا به بازگشت به انگلیس لینک شده است. اما ایجنت او که هوادار آرسنال است می گوید به او برای رفتن به آرسنال فشار نمی آورد.  جورابچیان یکی از برجسته ترین ایجنت های دنیای فوتبال است که سال ها نقل و انتقالات زیادی را برای توپچی ها جوش داده است. یکی از این انتقال ها، داوید لویز در سال 2019 بود. 


انتظار می رود که در پنجره نقل و انتقالات بعدی جواربچیان کوتینیو 27 ساله را بعد از حضور ناموفق در بارسا و رفتن قرضی به بایرن، به آرسنال بیاورد. چلسی هم به فیلیپه کوتینیو علاقه دارد و جورابچیان گفته است که موکلش را مجبور نمی کند که آرسنال را انتخاب کند. جورابچیان در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید: 


"این حقیقت که من هوادار آرسنال هستم از کسی پوشیده نیست. برای من مقصد بازیکن اولویت ندارد. من سعی نمی کنم بازیکنی را مجبور به رفتن به باشگاهی دیگر کنم. همه چیز ممکن است. سوال اصلی این است که بعد از بحران کرونا وضعیت مالی باشگاه ها مخصوصا بارسلونا و تیم های لیگ جزیره چگونه خواهد بود."


با به وجود آمدن بحران کرونا، جورابچیان اصرار دارد که هیچ یک از موکل هایش فعلا به آینده خود فکر نمی کنند. به همراه کوتینیو، ویلیان دیگر بازیکن در لیست این ایجنت است. ویلیان به پایان قراردادش با چلسی نزدیک می شود و به عنوان بازیکن آزاد از آبی های لندن جدا خواهد شد و به احتمال زیاد آرسنال مقصد بعدی او خواهد بود. 


"حدس و گمان ها زیاد است اما میتوانم توضیح بدهم که واقعا درباره نقل و انتقالات اصلا صحبتی نکردیم. هیچ کس حس خوبی ندارد. بعد از همه اتفاقاتی که در دنیا در حال وقوع است و خیلی مهمتر از چیز های دیگر است، نه من و نه بقیه حس و حال بحث در هیچ موردی را نداریم."


در حالیکه انتظار می رود بعد از ادامه بازی های فوتبال جورابچیان به سختی سرش شلوغ باشد، او معتقد است که میلیون ها نفر در دنیا که درگیر مشکلات فعلی هستند خواهند دید که دیگر مثل پنجره های نقل و انتقالاتی اخیر هزینه های زیاد نخواهد شد. این ایجنت ایرانی الاصل می گوید:


" خیل سخت است که بگویم من برای یک بازیکن 100 میلیون پوند هزینه می کنم. فکر میکنم که در این باره با مسئله ای اخلاقی روبرو خواهیم شد. آیا این هزینه کردن ها از نظر اخلاقی درست وقتی دیگران در رنج هستند؟" 

لینک کوتاه لینک منبع