اینتر باید لائوتارو را بفروشد و لاکازت را بخرد

اینتر باید لائوتارو را بفروشد و لاکازت را بخرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 160

اینتر در تلاش است تا از پیوستن لائوتارو مهاجم آرژانتینی خود به بارسلونا که به این بازیکن علاقه زیادی دارد جلوگیری کند اما به نقل از سایت گل این باشگاه اسپانیایی قصد دارد تابرای جذب لائوتارو پیشنهاد خیلی خوبی به او بدهد. کاسانو معتقد است که اینتر باید با پیشنهاد بارسا موافقت کند و لائوتارو را بفروشد چون اینتر از طریق فروش این بازیکن پول خوبی بدست می آورد. با هر مقدار پولی که از فروش لائوتارو بدست آید اینتر می تواند ستاره های دیگری را بخرد.


لاکازت با گلزنی های خود در لیگ 1 فرانسه و لیگ جزیره ثابت کرده می تواند مهاجم خوبی برای اینتر باشد. کاسانو معتقد است که این بازیکن فرانسوی برای ترکیب آنتونیو کونته می تواند مفید باشد همچنین می گوید اینتر می تواند ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای پی اس جی را که در تابستان بازیکن آزاد می شود، به سن سیرو بیاورد. کاوانی با آمدن مائورو ایکاردی به پی اس جی جایگاه خود را در این تیم از دست داده است.


انتظار می رود که ایکاردی در تابستان پیش رو یا قراردادش را با پاری سن ژرمن دائمی کند و یا به یکی از تیم های بزرگ اورپا برود، در نتیجه کونته مربی اینتر می تواند به دنبال چند مهاجم دیگر باشد. کاسانو مهاجم سابق اینتر در مصاحبه اینستاگرامی با پیرلویجی پاردو می گوید:


"لائوتارو بازیکن خوبی است اما اگر من باشم او را می فروشم. اینتر این بازیکن را با 20 میلیون یورو خرید و حالا می تواند با بیش از 100 میلیون یورو او را بفروشد و حتی 70 یا 80 میلیون به علاوه آرتور ملو می تواند معامله خوبی باشد. باز هم اگر من باشم بعد از فروش لائوتارو به دنبال کاوانی می روم که هم در تابستان قراردادش تمام می شود و هم می تواند برای تیم کونته مفید باشد. به علاوه با فروش ایکاردی، اینتر پول خوبی به دست می آورد و می تواند با آن لاکازت را از آرسنال بخرد. لائوتارو بازیکن بهتری خواهد شد اما به او می گویم: 'از دیدارت خوشحال شدم.'"


اینتر لائوتارو را در سال 2018 از باشگاه ریسینگ خرید. این بازیکن در 66 بازی برای اینتر 25 گل به ثمر رسانده است. کاوانی و لاکازت می توانند بازیکنان مفیدی برای جایگزینی لائوتارو و ایکاردی باشند. کاوانی الان تبدیل به ستاره و آقای گل تاریخ پی اس جی شده و لاکازت در تلاش برای اثبات خود در آرسنال است.

لینک کوتاه لینک منبع