اینتر می خواهد ایکاردی را با اوبامیانگ معاوضه کند

اینتر می خواهد ایکاردی را با اوبامیانگ معاوضه کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 122

باشگاه اینترمیلان قصد دارد تا مائورو ایکاردی را در ازای اوبامیانگ به آرسنال پیشنهاد دهد. به نقل از توتو اسپورت، کونته می خواهد از وضعیت قرارداد اوبامیانگ استفاده کند و این بازیکن را به خدمت بگیرد. آرسنال پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد به اوبامیانگ داده اما این بازیکن هنوز جواب قطعی نداده است. هیئت مدیره توپچی ها می دانند که باید در همین تابستان تکلیف اوبامیانگ را مشخص کنند تا در سال آینده او را رایگان از دست ندهند.


به نظر می آید معاوضه اوبا با ایکاردی برای آرسنال پیشنهاد جذابی باشد چون این بازیکن آرژانتینی در پی اس جی عملکرد فوق العاده ای داشته است. البته پاری سن ژرمن می تواند ایکاردی را در ماه جون به صورت دائمی بخرد اما به خاطر وضعیت اقتصادی موجود ممکن است نتواند این کار را انجام دهد چون اینتر 56 میلیون پوند برای فروش دائمی مهاجم آرژانتینی خود طلب کرده است.


در آغاز فصل جاری ایکاردی بعد از به مشکل خوردن با مدیران اینتر، با قراردادی قرضی به پی اس جی رفت و گفته می شود که درصورت بازگشت به اینتر هیچ آینده ای در این تیم نخواهد داشت. ایکاردی در 28 بازی برای پی اس جی 20 گل به ثمر رسانده است. پی اس جی هنوز تصمیم قطعی برای دائمی کردن قرارداد مهاجم آرژانتینی خود نگرفته است. 


اینتر با ایکاردی در وضعیت نامناسبی قرار دارد همچنین  قرارداد این بازیکن با اینتر سال 2021 به پایان می رسد. معاوضه ایکاردی با اوبامیانگ به نفع هر دو تیم آرسنال و اینتر است. شایعاتی وجود دارد که آرسنال آماده است تا درصوتی که اوبامیانگ پیشنهاد تمدید قرارداد را نپذیرد، او را با قیمت پایین بفروشد.


آرسنال برای اوبامیانگ 31 ساله قیمتی در حدود 30 میلیون پوند تعیین کرده است. رئال مادرید و بارسلونا خریداران اصلی اوبامیانگ بودند اما این دو باشگاه نیز دچار مشکلات اقتصادی در خلال بحران کرونا شده اند و ممکن است وارد مذاکره برای خرید این بازیکن نشوند. این موضوع باعث می شود که شانس اینتر در این معامله بیشتر شود. 

لینک کوتاه لینک منبع