بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد

بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

آرسنال و منچستر یونایتد تیم‌هایی هستند که اومتیتی بیشتر به آنها لینک شده و حالا بعد از اینکه بارسلونا قیمت این بازیکن را از 50 به 25 میلیون پوند کاهش داد، احتمال آمدن این مدافع فرانسوی به لیگ جزیره بالا رفته است. اومتیتی در این فصل لالیگا فقط 9 بازی انجام داده و به نظر می آید که آبی و اناری های کاتالان قصد دارند تا این مدافع 26 ساله را در آینده ای نزدیک بفروشند.


قبل از بحران کرونا بارسلونا قیمت اومتیتی را 50 میلیون پوند تعیین کرده بود اما حالا با اینکه به پول احتیاج دارند، می دانند که برای فروش این بازیکن باید قیمت او را پایین بیاورند. به نقل از خبرگزاری های وابسته به بارسلونا، آرسنال و یونایتد برای خرید اومتیتی باید با اینتر رقابت کنند.


باشگاه اینترمیلان به دنبال جایگزین برای دیگو گودین می باشد. گودین 34 ساله می باشد و چیزی به پایان دوران فوتبال او باقی نمانده است. اینتر قصد دارد تا اومتیتی را جایگزین گودین کند. آرتتا سرمربی توپچی‌ها و سولسشر سرمربی یونایتد هر دو می خواهند اومتیتی را بخرند تا خط دفاع خود را تقویت کنند.


به نظر می آید که احتمال رفتن اومتیتی به لیگ جزیره زیاد است. گفته می شود که ممکن است آرسنال لاکازت را با اومتیتی معاوضه کند و یونایتد پوگبا را وارد معامله خرید این بازیکن کند. 


اومتیتی سال 2016 از لیون فرانسه به بارسلونا پیوست و دوره خیلی خوب و موفقی در این باشگاه داشت. او با بارسلونا دو قهرمانی لالیگا، دو قهرمانی کوپا دل ری، و دو قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را در کارنامه خود دارد. در فصل جاری کیکه ستین سرمربی بارسلونا بیشتر از زوج پیکه و لنگله استفاده کرده و به نظر می آید که خود اومتیتی هم مایل به ترک بارسلونا است.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال