بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد

بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد

مترجم:Moshtagh Laghaei 53

آرسنال و منچستر یونایتد تیم‌هایی هستند که اومتیتی بیشتر به آنها لینک شده و حالا بعد از اینکه بارسلونا قیمت این بازیکن را از 50 به 25 میلیون پوند کاهش داد، احتمال آمدن این مدافع فرانسوی به لیگ جزیره بالا رفته است. اومتیتی در این فصل لالیگا فقط 9 بازی انجام داده و به نظر می آید که آبی و اناری های کاتالان قصد دارند تا این مدافع 26 ساله را در آینده ای نزدیک بفروشند.


قبل از بحران کرونا بارسلونا قیمت اومتیتی را 50 میلیون پوند تعیین کرده بود اما حالا با اینکه به پول احتیاج دارند، می دانند که برای فروش این بازیکن باید قیمت او را پایین بیاورند. به نقل از خبرگزاری های وابسته به بارسلونا، آرسنال و یونایتد برای خرید اومتیتی باید با اینتر رقابت کنند.


باشگاه اینترمیلان به دنبال جایگزین برای دیگو گودین می باشد. گودین 34 ساله می باشد و چیزی به پایان دوران فوتبال او باقی نمانده است. اینتر قصد دارد تا اومتیتی را جایگزین گودین کند. آرتتا سرمربی توپچی‌ها و سولسشر سرمربی یونایتد هر دو می خواهند اومتیتی را بخرند تا خط دفاع خود را تقویت کنند.


به نظر می آید که احتمال رفتن اومتیتی به لیگ جزیره زیاد است. گفته می شود که ممکن است آرسنال لاکازت را با اومتیتی معاوضه کند و یونایتد پوگبا را وارد معامله خرید این بازیکن کند. 


اومتیتی سال 2016 از لیون فرانسه به بارسلونا پیوست و دوره خیلی خوب و موفقی در این باشگاه داشت. او با بارسلونا دو قهرمانی لالیگا، دو قهرمانی کوپا دل ری، و دو قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را در کارنامه خود دارد. در فصل جاری کیکه ستین سرمربی بارسلونا بیشتر از زوج پیکه و لنگله استفاده کرده و به نظر می آید که خود اومتیتی هم مایل به ترک بارسلونا است.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن