بازگشت آرسنال به تمرینات روز سه شنبه بعد از 14 روز قرنطینه

بازگشت آرسنال به تمرینات روز سه شنبه بعد از 14 روز قرنطینه

مترجم:Moshtagh Laghaei 222

میکل آرتتا سرمربی تیم که هفته ی گذشته تست کووید-19 او مثبت بود، باعث شد که بازی آرسنال در برایتون به تعویق بیفتد و همچنین به تمام بازی های لیگ جزیره تا 4 آوریل به تعلیق در آمدند. در راستای توصیه های دولت، همه ی بازیکنان آرسنال و بقیه ی کارکنان باشگاه به دلیل نزدیک بودن به آرتتا ، مجبور شدند که 14 روز قرنطینه شوند. این قرنطینه روز سه شنبه به اتمام میرسد. روز سه شنبه زمین تمرین کالنی لندن باز خواهد شد، و تمرینات طبق برنامه ریزی برای بازی با نوریچ در 4 آپریل از سر گرفته خواهد شد.
همچنین به نظر می آید که حال آرتتا خوب است و روحیه ی خوبی با وجود مثبت بودن تست کرونا خود در پنجشنبه ی گذشته دارد. تعدادی از بازیکنان آرسنال قبل از تست آرتتا خود را قرنطینه کردند. دلیل این کار این بود که مشخص شد اوانجلوس ماریناکیس، مالک المپیاکوس، به ویروس کرونا مبتلا شده است و در بازی با آرسنال به استادیوم امارات آمده بود.
تعدادی از اعضای تیم که بعد از برد شکه کننده المپیاکوس، مقابل آرسنال در لیگ اروپا، با میرانا کیس ارتباط نزدیک داشتند. این اعضا خود را قرنطینه کردند که این موضوع باعث شد بازی عقب افتاده با منچستر سیتی دوباره به تعویق بیفتد.

لینک کوتاه لینک منبع