بازگشت دو بازیکن مصدوم آرسنال به تیم آرتتا

بازگشت دو بازیکن مصدوم آرسنال به تیم آرتتا

مترجم:Moshtagh Laghaei 43

به نقل از درن برگس دو مدافع آرسنال یعنی هکتور بلرین و راب هولدینگ که دچار مصدومیت شده بودند به زودی و تا شروع مجدد بازی ها به تیم باز خواهند گشت. بلرین و هولدینگ هر دو دچار پارگی رباط صلیبی زانوی پای راست خود شده بودند. البته هر دو بازیکن به غیر از این مصدومیت مشکلات دیگری نیز داشتند.


هولدینگ به خاطر کبودی زانو بازی های قبل از کریسمس را از دست داد و بلرین قبل از توقف بازی ها در مارس با اینکه از ناحیه ران پا مصدوم بود تعدادی بازی انجام داده بود. توقف سه ماهه فوتبال به بازیکنان لیگ این فرصت را داده تا دوباره از نظر جسمانی آمادگی خود را بدست آورند و در زمانی که بازی ها مجددا شروع شوند آنها در سطح مطلوبی خواهند بود.


این موضوع برای هولدینگ خوب بوده چون فرصت کمی برای آمادگی و فیکس شدن در ترکیب آرتتا را داشت و این توقف سه ماهه به او این فرصت را داد تا بتواند خود را برای تیم آرتتا آماده کند. برگس که از سال 2017 تا 2019 مربی بدن سازی توپچی ها بود معتقد است هولدینگ و بلرین به بازی ها خواهند رسید و به اندازه بقیه بازیکن ها آمادگی بدنی خواهند داشت. برگس در مصاحبه ای با Arsecast گفت:


"هکتور و راب از این وقفه که در فوتبال به وجود آمده خوشحال هستند. این موضوع برای بقیه خبر خیلی خوبی نیست چون بازی ها متوقف شد و این وقفه به هکتور و راب این فرصت را داد تا از نظر آمادگی جسمانی با بقیه در یک سطح قرار بگیرند. سخت کوشی هر دو بازیکن باورنکردنی است. آنها روی نقاط ضعف خود کار کرده اند و سطح آمادگی آنها فقط به خاطر وقفه در فوتبال با بقیه بازیکنان برابر می باشد. قطعا این وقفه برای بازیکنانی که نقص و ضعف دارند، مخصوصا با منابع و مربیانی که در دسترسشان است و می توانند با آنها مشورت کنند همچنین باشگاه های خانگی و این چیزها، فرصت بسیار مناسبی است تا روی نقاط ضعف خود کار کنند. برای رفع نکردن این مشکلات هیچ توجیهی وجود ندارد."


آرسنال هفته گذشته به تمرینات تماسی بازگشته و امیدوار است تا دو بازی دوستانه تا قبل از شروع مجدد بازی ها انجام دهد. برگس معتقد است که بازه زمانی سه هفته ای ایده آل نیست اما برای کسب آمادگی جسمانی و رسیدن به سطح مطلوب برای بازیکنان نسبتا کافی است. از برگس پرسیده شد که چه بازیکنانی در شروع مجدد بازی ها عملکرد بهتری خواهند داشت که او در پاسخ، گفت:


"بازیکنانی که خیلی سرعتی نیستند احتمالا نسبت به بقیه برتری خواهند داشت چون نیازی ندارند که به ماهیچه های خود فشار بیاورند همچنین بازیکنانی که مصدوم نبوده اند. به طور کلی، مدافعان میانی و هافبک های وسط جزو این دسته بازیکنان هستند. فکر می کنم که داوید لوئیز، پاپا (ستاتوپولوس) و بازیکنانی که در حد (شکودران) موستافی یا هکتور بلرین سابقه مصدومیت ندارند نسبت به بقیه بازیکنان برتری دارند."


"خیلی درباره بازیکنان دیگر خبر ندارم اما بازیکنی مثل اوبا تقریبا در طول حرفه فوتبالش سابقه مصدومیت نداشته است. او دوره شگفت انگیزی را به عنوان یک بازیکن سرعتی گذرانده چون بازی او به سرعتش بستگی دارد. این موضوع او را در خطر مصدومیت قرار می دهد اما تعداد مصدومیت های بسیار کم همچنین اخلاق کاری خیلی خوب اوبا به او در حرفه فوتبالش کمک خواهد کرد."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!