بازیکنان آرسنال با کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود موافقت کردند

بازیکنان آرسنال با کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود موافقت کردند

مترجم:Moshtagh Laghaei 186

بازیکنان و کادر مربیگری آرسنال توافق کرده اند که دستمزد خود را تا 12.5 درصد کاهش دهند تا بتوانند به وضعیت مالی باشگاه در بحران کرونا کمک کنند. مذاکرات با تعدادی از بازیکنان که هنوز با کاهش دستمزد موافقت نکرده اند، همچنان ادامه دارد. اکثر آنها این پیشنهاد را قبول کرده و گفته می شود که پیشنهاد باشگاه برای بازیکنانی که قبول نکرده اند پا بر جا خواهد بود.


باشگاه آرسنال در این باره بیانیه ای صادر کرده و اعلام می کند با فرض اینکه بازی های باقی مانده فصل انجام شود و باشگاه از طریق پخش این بازی ها درآمدی کسب کند، این توافق صورت گرفته است. در این بیانیه آمده است که: 


"در این مذاکرات، بازیکنان و مربی ها درک کاملی از فشار وضع موجود به خاطر بحران کرونا داشته و همچنین خواستار حمایت از خانواده آرسنال بوده اند. کاهش 12.5 درصدی دستمزد ها درهمین ماه رسمی و در روز های آینده کارهای اداری آن انجام خواهد شد." 


"اگر در ادامه بازی ها تیم موفقیت کسب کند، باشگاه مقدار کاهش یافته دستمزد ها را نیز پرداخت خواهد کرد. اگر بتوانیم قهرمانی و موفقیت های بیشتر کسب کنیم، تمام بازپرداخت ها را می توانیم انجام دهیم. یعنی عملکرد بازیکنان تاثیر مستقیم روی وضعیت باشگاه دارد و هر چقدر بهتر بازی کنند و موفقیت بیشتر داشته باشند، باشگاه از نظر مالی قوی تر خواهد شد. ذخیره پول حاصل از کاهش دستمزد به ما کمک می کند تا از ضررهای مالی به خاطر تبلیغات و درآمد بازی ها جلوگیری کنیم."


"به بازیکنان و مربی های خود افتخار می کنیم که باشگاه، مردم و جامعه ما را در این دروان سخت حمایت کرده اند. این دوران، پر چالش ترین دوره تاریخ ما بوده است."


دوشنبه گذشته، بازیکنان پیشنهاد کاهش 12.5 درصدی دستمزد خود را نپذیرفتند اما صحبت های آرتتا با آنها باعث شد که این توافق خیلی دوستانه انجام شود. برخلاف کاهش دستمزد ها، همچنان برنامه های نقل و انتقالاتی پا برجا است. توپچی ها با رنس فرانسه مذاکراتی بر سر اکسل دیساسی با پیشنهاد 15 میلیون یورویی(13 میلیون پوند) داشته اند. همچنین پابلو ماری مدافع فلامینگو که به صورت قرضی در آرسنال بازی می کند امیدوار است که بتواند قراردادش را با توپچی ها دائمی کند.

لینک کوتاه لینک منبع