بازیکنان آرسنال مرتبا با روانشناس در ارتباط هستند

بازیکنان آرسنال مرتبا با روانشناس در ارتباط هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 155

میکل آرتتا سرمربی آرسنال می گوید بازیکنان در دوران بحران کرونا با روانشناس در ارتباط هستند. بازیکنان آرسنال مثل بقیه تیم ها در خانه خود قرنطینه شده تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند. این موضوع مانع از تمرینات عادی تیم می شود. بازیکنان در خانه های خود برنامه های روزانه ای دارند تا آمادگی بدنی خود را حفظ کنند. بازیکنان با روانشناس در ارتباط هستند تا از نظر روحی و روانی بتوانند این وضعیت را تحمل کنند. میکل آرتتا در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید: 


"ما روانشناس خود را داریم که همیشه با بازیکنان در ارتباط است و به آنها کمک می کند ولی خب، ما در حال دریافت بازخورد از افراد مختلف هستیم و با فرستادن ویدیو ها و اطلاعات لازم بازیکنان را مشغول می کنیم، همچنین نزدیک به شغل و افراد مرتبط با آن، شامل ما و تیم مربی گری، نگه می داریم. با این حال صحبت های خوبی با هم داشته ایم. این مدت قرنطینه از طرفی برای من خوب بوده و توانسته ام بازیکنانم را بیشتر بشناسم. در تلاش هستیم که روابط، صحبت ها و تفاهم خود را بهبود بخشیم."


زمان ادامه فصل و نقل و انتقالات تابستان همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد اما آرتتا می گوید تیم او هر گونه احتمالی را در نظر می گیرند. او ادامه می دهد:


"ما جلسات زیادی برای برنامه ریزی فصل داریم. دو یا سه سناریو مختلف برای آینده تیم داشته و باید برای هر کدام از آنها آماده باشیم. من آدمی نیستم که بدون برنامه ریزی کاری را انجام دهم بنابراین باید آگاه باشیم که وضعیت هر هفته تغییر می کند و باید آماده باشیم تا به تغییرات واکنش نشان دهیم و تیم را با هر وضعیتی هماهنگ کنیم. اما زمان داریم تا عملکرد خود در گذشته، پیشرفت های تیمی و کادر مربیگری را بررسی کنیم. همچنین روی بخش های مختلف باشگاه فکر و برنامه ریزی کنیم و باید با هر بخش درباره احساس و کارشان در باشگاه و درباره ایده های هر بخش برای پیشرفت تیم صحبت کنیم. همچنین از نظرات آنها استقبال کرده و نظرات خود را برای پیشرفت هر بخش اعلام می کنیم. بنابراین مطمئن خواهیم بود که در هر زمان و شرایطی که فوتبال بازگردد، ما با انرژی زیاد به میدان آمده و پیروز خواهیم شد."


آرسنال در حال حاضر در رده نهم جدول لیگ جزیره قرار دارد. با یونایتد که در رده پنجم جدول لیگ که آخرین جایگاه کسب سهمیه لیگ قهرمانان به خاطر محروم شدن سیتی از مسابقات اروپایی است، پنج امتیاز فاصله دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن