GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
بازیکنان آرسنال مرتبا با روانشناس در ارتباط هستند

بازیکنان آرسنال مرتبا با روانشناس در ارتباط هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 50

میکل آرتتا سرمربی آرسنال می گوید بازیکنان در دوران بحران کرونا با روانشناس در ارتباط هستند. بازیکنان آرسنال مثل بقیه تیم ها در خانه خود قرنطینه شده تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند. این موضوع مانع از تمرینات عادی تیم می شود. بازیکنان در خانه های خود برنامه های روزانه ای دارند تا آمادگی بدنی خود را حفظ کنند. بازیکنان با روانشناس در ارتباط هستند تا از نظر روحی و روانی بتوانند این وضعیت را تحمل کنند. میکل آرتتا در مصاحبه با اسکای اسپورت می گوید: 


"ما روانشناس خود را داریم که همیشه با بازیکنان در ارتباط است و به آنها کمک می کند ولی خب، ما در حال دریافت بازخورد از افراد مختلف هستیم و با فرستادن ویدیو ها و اطلاعات لازم بازیکنان را مشغول می کنیم، همچنین نزدیک به شغل و افراد مرتبط با آن، شامل ما و تیم مربی گری، نگه می داریم. با این حال صحبت های خوبی با هم داشته ایم. این مدت قرنطینه از طرفی برای من خوب بوده و توانسته ام بازیکنانم را بیشتر بشناسم. در تلاش هستیم که روابط، صحبت ها و تفاهم خود را بهبود بخشیم."


زمان ادامه فصل و نقل و انتقالات تابستان همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد اما آرتتا می گوید تیم او هر گونه احتمالی را در نظر می گیرند. او ادامه می دهد:


"ما جلسات زیادی برای برنامه ریزی فصل داریم. دو یا سه سناریو مختلف برای آینده تیم داشته و باید برای هر کدام از آنها آماده باشیم. من آدمی نیستم که بدون برنامه ریزی کاری را انجام دهم بنابراین باید آگاه باشیم که وضعیت هر هفته تغییر می کند و باید آماده باشیم تا به تغییرات واکنش نشان دهیم و تیم را با هر وضعیتی هماهنگ کنیم. اما زمان داریم تا عملکرد خود در گذشته، پیشرفت های تیمی و کادر مربیگری را بررسی کنیم. همچنین روی بخش های مختلف باشگاه فکر و برنامه ریزی کنیم و باید با هر بخش درباره احساس و کارشان در باشگاه و درباره ایده های هر بخش برای پیشرفت تیم صحبت کنیم. همچنین از نظرات آنها استقبال کرده و نظرات خود را برای پیشرفت هر بخش اعلام می کنیم. بنابراین مطمئن خواهیم بود که در هر زمان و شرایطی که فوتبال بازگردد، ما با انرژی زیاد به میدان آمده و پیروز خواهیم شد."


آرسنال در حال حاضر در رده نهم جدول لیگ جزیره قرار دارد. با یونایتد که در رده پنجم جدول لیگ که آخرین جایگاه کسب سهمیه لیگ قهرمانان به خاطر محروم شدن سیتی از مسابقات اروپایی است، پنج امتیاز فاصله دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد