GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
بازی های لیگ جزیره از یکم ماه جون ادامه می یابند

بازی های لیگ جزیره از یکم ماه جون ادامه می یابند

مترجم:Moshtagh Laghaei 23

بازی های فوتبال از اواسط ماه مارس به خاطر بحران کرونا متوقف شده اما تیم ها خواستار ادامه بازی ها و کامل شدن فصل جاری در صورت امن بودن انجام آن هستند. حالا بازی های فوتبال از یکم ماه جون می توانند ادامه پیدا کنند اما باید پشت در های بسته انجام شوند. البته انجام بازی ها به اجازه دولت بستگی دارد اما بازی ها با رعایت آخرین دستور العمل ها می تواند انجام شوند و پخش تلویزیونی داشته باشند. در بیانیه دولت آمده است که:


"رویداد های ورزشی و فرهنگی برای پخش تلویزیونی پشت در های بسته انجام می شود تا از خطر ارتباط اجتماعی در مقیاس زیاد جلوگیری شود."


این خبر خوبی برای لیگ جزیره و لیگ فوتبال انگلیس می باشد اما همچنان مواردی وجود دارد که قبل از شروع بازی ها باید برای آنها تصمیم گیری شود. البته هنوز سؤالاتی درباره امنیتی که بازیکنان و کارکنان برای برگزاری مسابقات و پخش تلویزیونی نیاز دارند، باقی مانده است. 


قسمت دوم بیانیه "جلوگیری از خطر ارتباط اجتماعی در مقیاس زیاد" می تواند کلید حل مشکل باشد چون به نظر می آید که مشخص کرده حتی خطر جمع شدن هواداران بیرون استادیوم وجود نخواهد داشت. این مطلب می تواند به طرح انجام بازی های بدون تماشاگر لیگ جزیره کمک کند که البته چند تیم با این طرح مخالف هستند. 


این طرح میتواند مشکلاتی را برای لیگ فوتبال انگلیس(EFL) به وجود آورد چون می خواستند که بازی ها را در استادیوم های خانگی برگزار کنند. این مطلب یک مانع بزرگ برای  هر دو لیگ در طول هفته آینده خواهد بود چون جلسات مهمی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که تایید نشده بازیکنان حق بازگشت به تمرینات گروهی که قبل از انجام بازی ها بسیار مهم است را دارند یا نه. 


بوریس جانسون درروز یکشنبه اعلام کرد بازیکنانی که با هواپیما وارد بریتانیا می شوند باید 14 روز در قرنطینه بمانند که این شامل تعداد زیادی از بازیکنانی که قبل از قرنطینه از انگلیس خارج شده بودند، می شود. انتظار می رود در هفته های آتی توضیحات بیشتری از لیگ جزیره، لیگ فوتبال انگلیس و دولت بریتانیا بشنویم همچنین ممکن است که طرح های برنامه ریزی شده در صورتی که شیوع ویروس کرونا موج جدیدی داشته باشد، تغییر کنند.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود