با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد

با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد

مترجم:Moshtagh Laghaei 49

باشگاه های لیگ جزیره با مرحله اول "پروژه شروع مجدد" موافقت کردند و در هفته جاری وارد فاز اول تمرینات خواهند شد. بنا بر صحبت های 20 باشگاه لیگ جزیره، در راستای شروع مجدد بازی ها از 19 ژوئن، بازیکنان از روز سه شنبه می توانند به تمرینات خود بازگردند.


حالا بازیکنان می تواند در گروه های کوچک پنج نفره تمرینات گروهی را برای هماهنگی دوباره با یکدیگر انجام دهند. سازمان لیگ جزیره در آخرین جلسه خود جزئیات بیشتری را بررسی کند. بنا بر صحبت ها در این جلسه، به باشگاه ها اطمینان داده شده که پروتکل های امنیتی برای محافظت از بازیکنان اجرا خواهد شد.


بر اساس تحقیقاتی از سوی STATsports گفته می شود که بازیکنان با فاصله دو متر از یکدیگر می توانند تمرین کنند و مشکلی ایجاد نخواهد شد. البته بعضی از باشگاه ها خودشان تحقیقاتی انجام و در جلسه ارائه دادند. همچنین گفته می شود که لیگ جزیره و باشگاه های آن می توانند از تجربیات بوندسلیگا که بازگشت موفقیت آمیزی داشته استفاده کنند. در بیانیه سازمان لیگ جزیره آمده است که:


"سهامداران لیگ جزیره به اتفاق آراء موافقت کردند که از فردا بعد از ظهر به تمرینات در گروه های کوچک بازگردند که این اولین قدم برای از سر گیری لیگ جزیره در زمانی که امنیت کافی برقرار شود، می باشد. پروتکل بازگشت به تمرینات به عنوان قدم اول پروژه به بازیکنان این اجازه را می دهد تا با رعایت فاصله اجتماعی با هم تمرین کنند. تمرین با ارتباط مستقیم هنوز مجاز نیست." 


"در طی مشورت های بازیکنان، مربی ها، پزشکان لیگ جزیره، کارشناسان مستقل و دولت با اولین مرحله پروژه مجدد موافقت شد. تدابیر شدید پزشکی در بالاترین استاندارد تضمین خواهد کرد که همه به تمرینات در امن‌ترین محیط ممکن برمی گردند. سلامت همه دست اندکاران لیگ جزیره در اولیت قرار دارد و بازگشت ایمن به تمرینات باید مرحله به مرحله صورت بگیرد."


"مشورت های بیشتر و کامل تر با بازیکنان، مربی ها، باشگاه ها، اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای و اتحادیه سرمربیان لیگ برای توسعه تمرینات بدون فاصله از یکدیگر، صورت خواهد گرفت."


آلیسون مکگاورن وزیر ورزش در واکنش به این خبر می گوید:


"هواداران و بازیکنان خوشحال خواهند شد که برنامه های لیگ جزیره را برای چگونگی شروع مجدد ببینند. این تصمیم بدون شک به خاطر توصیه های دولت به روؤسای فوتبال گرفته و اعلام شد. دولت برای بدست آوردن اعتماد مردم باید باید این توصیه ها را در حوزه عمومی مطرح کند."


"همانطور که در دستورالعمل های جدید دولت در هفته گذشته آمده، حضور متخصصان پزشکی برای این فرآیند حیاتی خواهند بود. بسیار مهم است که به آنها آزادی بیان داده شود تا مستقل از دولت و مالکان درباره شفایفت طرح و از همه مهترین ایمنی آن حرف خود را بزنند."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن