برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات

برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات

مترجم:Moshtagh Laghaei 54

توافق باشگاه های لیگ جزیره برای ورود به فاز دوم تمرینات تایید شده و باشگاه آرسنال برای تمرینات در روز های آتی در زمین های کالنی کاملا برنامه ریزی کرده است که شامل برخوردهای فیزیکی و گروهی تمام بازیکنان تیم می شود. 


انتظار می رود که بازی های تمرینی 11 به 11 در کالنی به این زودی انجام نشود اما آرتتا مشتاق است تا در همین هفته همه بازیکنانش را در تمرینات در اختیار داشته باشد و هماهنگی های لازم را بین آنها ایجاد کند.


توپچی ها روز چهارشنبه در کالنی به صورت گروهی تمرین کردند که از 10 مارس، یک روز قبل از بازی با منچستر سیتی نتوانسته بودند گروهی تمرین کنند. شاگردان آرتتا از 25 آوریل تمرینات انفرادی خود را با قوانین سختی که وضع شده بود شروع کردند و اولین جلسه تمرینی تیم روز 20 می برگزار شد. بازیکنان به گروه های 5 نفره تقسیم شدند و آرتتا در گروه بندی ها مهاجمان و مدافعان را در گروه های جداگانه تمرین داد.


بازیکنان در طول این مدت قوانین فاصله اجتماعی را رعایت کردند و همچنان این کار را ادامه می دهند. سازمان لیگ نیز در بیانیه ای اعلام کرد که در فاز دوم، باشگاه ها با "به حداقل رساندن هرگونه ارتباط فیزیکی غیر ضروری" به تمرینات باز خواهند گشت. این موضع نشان می دهد که ساختمان های داخلی کالنی از جمله سالن های غذاخوری و رختکن ها همچنان بسته خواهند بود. بازیکنان هم همواره باید با کیت تمرینی وارد کالنی شوند و همانگونه خارج شوند.


با این حال بقیه قسمت های کالنی از جمله دو باشگاه بدن سازی باز خواهد بود. همه وسایل باشگاه بعد از استفاده هر بازیکن کاملا تمیز می شود. بازیکنان آرسنال از جلیقه های ردیابی GPS استفاده خواهند که به آنها، آرتتا و کادر فنی باشگاه اجازه خواهد داد تا جلسات خود را برای به حداقل رساندن تماس اجتماعی غیر ضروری تطبیق دهند.


تمرینات آرتتا روی کار های تاکتیکی و کار با توپ متمرکز بوده همچنین بازیکنان تیم اصلی در طول قرنطینه تلاش کردند تا آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند. در تایید ورود به فاز دوم تمرینات، سازمان لیگ جزیره اعلام کرد:


" حالا بازیکنان می توانند به صورت گروهی تمرین کنند و در عین حال از هر گونه تماس نزدیک غیر ضروری خودداری کنند. اولیت سازمان لیگ جزیره سلامت همه اعضا می باشد."


"پروتکل های درمانی شدیدی تهیه شده تا در زمین های تمرین محیطی امن داشته باشیم همچنین بازیکنان و کارکنان هر دو هفته یک بار تست ویروس کووید 19 خواهند داد."


"پروتکل مرحله دوم بازگشت به تمرینات در طی مشورت با باشگاه ها، بازیکنان، مربی ها، اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای، انجمن مربیان لیگ و دولت به تایید رسید. بحث و مشورت در راستای شروع مجدد فصل در شرایط مناسب، ادامه دارد."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن