برنامه آرسنال برای آوردن هواداران به ورزشگاه امارات

برنامه آرسنال برای آوردن هواداران به ورزشگاه امارات

مترجم:Moshtagh Laghaei 53

هواداران باشگاه آرسنال می توانند از طریق برنامه زوم (Zoom) بازی های تیم خود را از نزدیک تماشا کنند. سران باشگاه قصد دارند تا هواداران را به صورت مجازی به ورزشگاه امارات بیاورد. بازی های لیگ جزیره از 17 ژوئن پشت در های بسته انجام می شوند. 


اولین بازی دیدار آرسنال و منچسترسیتی می باشد. البته به نظر می آید آرسنال به این زودی ها در ورزشگاه امارات بازی نداشته باشد چون دو بازی خارج از خانه در لیگ و یک بازی جام حذفی در زمین شفیلد یونایتد باید انجام دهد. این موضوع باعث شده که باشگاه آرسنال به دنبال گزینه هایی مناسب و غیرمعمول برای آوردن هواداران به ورزشگاه امارات باشد.


باشگاه آرهوس دانمارک یکی از باشگاه هایی است که هوادارانش را به صورت مجازی به ورزشگاه آورده است تا بازی های تیم را از نزدیک ببینند. باشگاه آرسنال با آرهوس در تماس بوده تا درباره این رویکرد صحبت کند. سخنگوی باشگاه آرسنال در مصاحبه با football.london می گوید: "ما در جست و جوی چند روش مجازی برای آوردن هواداران به ورزشگاه هستیم."


کارگروهی در لیگ جزیره پیشنهاد های افزایش پخش تلویزیونی را ارائه خواهد داد که شامل یک تصویربرداری ماهرانه توسط متخصصین  تصویربرداری "موج دوم" می شود. شرکت موج دوم برای بازی های بسکتبال ان بی ای هم داده های زمانی واقعی برای پخش کننده ها تهیه کرده که شامل تصاویر زنده گرافیکی می شود.


لیگ جزیره گزینه های دیگر را نیز بررسی می کند تا بتواند جو بازی ها که پشت در های بسته هستند را هیجان انگیز تر کند. برای مثال از صدای تشویق جمعیتی که در سری بازی های ویدیویی فیفا به کار رفته، برای کسانی که از تلویزیون بازی ها را نگاه می بینند استفاده خواهند کرد. رویکرد باشگاه آرهوس پروژه بزرگی برای توپچی ها خواهد بود. 


سورن چارلسن سخنگوی باشگاه آرهوس ماه قبل در مصاحبه ای با تلگراف گفت: "در آخرین دربی شهر ما یکی از هواداران در وسط زمین شلوار خود را پایین کشید. نمی خواهیم که چنین مشکلاتی را در پخش داشته باشیم." 


تجربه آوردن هواداران به صورت مجازی برای آرهوس از دیدار با رقیب همشهری خود یعنی آندرز در هفته گذشته شروع شد. در این بازی تصویر 10 هزار هوادار بر یک صفحه نمایش بسیار بزرگ در ورزشگاه سرس پارک پخش شد البته باشگاه آرهوس این پروژه را بسط داده و قسمت کوچکی از صفحه نمایش را به هواداران تیم حریف خود اختصاص داد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن