برنامه طولانی مدت آرتتا برای خط حمله آرسنال

برنامه طولانی مدت آرتتا برای خط حمله آرسنال

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

آرتتا باید تصمیمات مهمی را برای آینده باشگاه بگیرد. همچنان ابهاماتی زیادی درباره پنجره نقل و انتقالات وجود دارد که یکی از آنها وضعیت اوبامیانگ است. تعداد زیادی از بازیکنان جوان تیم تا به اینجای کار عملکرد خوبی داشتند اما یکی از آنها بیشتر از بقیه توانسته اعتماد آرتتا را جلب کند. آرتتا در مصاحبه های زیادی گفته که انکتیا نقشی اساسی در خط حمله آینده آرسنال ایفا خواهد کرد.


 در بازی اخیر، انکتیا بازی را از روی نیمکت شروع کرد و دقیقه 67 به جای لاکازت وارد زمین شد. او برخلاف انتظارات در موفقیت تیم نقش بسیار زیادی داشت همچنین نقش مهمی در گلی که دنی سبایوس به ثمر رساند، ایفا کرد. در آخر بازی هم دوباره آرتتا درباره او و بقیه بازیکنان جوان تیم صحبت کرد. آرتتا بعد از بازی در مصاحبه با بی تی اسپورت گفت:


آنها در حال پیشرفت هستند. واقعا انگیزه و کیفیت زیادی برای بازی کردن دارند. دیدید که امروز چگونه بازی کردند. دیدید که ادی [انکتیا] چگونه وارد زمین شد و همراه بقیه [برای پیروزی] جنگید. او نمی ترسد. این اخلاقش را خیلی دوست دارم.


این اولین باری نیست آرتتا از انکتیا تعریف می کند. وقتی که اجازه نداد انکتیا در ژانویه قرض داده شود، مشخص بود که این بازیکن برای او ارزش زیادی دارد. اوایل همین ماه، آرتتا به انکتیا فرصت داد تا به بالا بردن سطح تیم کمک کند. آرتتا گفت:


ما ادی را یکی از اعضای مهم ترکیب می دانیم. قرض ندادن او بعد از اتمام دوره‌اش در لیدزیونایتد تصمیم خیلی مهمی بود باید می گرفتیم. تمرین کردنش را دیدم و کاملا قانع شدم که او دقیقا بازیکنی است که سطح ما را بالاتر می برد و می تواند نقش بزرگی در نحوه بازی ما داشته باشد. تا به اینجای کار فوق‌العاده بوده است.
 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!