برنامه های آرتتا برای تمرینات توپچی ها

برنامه های آرتتا برای تمرینات توپچی ها

مترجم:Moshtagh Laghaei 88

در دو هفته گذشته باشگاه آرسنال زمین های تمرینی خود را در اختیار بازیکنانش قرار داده است. به نقل از football.london آرسنال برنامه های جدیدی دارد که بعد از تغییر قوانین توسط دولت، آمادگی تیم را بیشتر می کند. بوریس جانسون نخست وزیر انگلستان امروز قوانین جدید قرنطینه را اعلام  می کند. احتمالا به لیگ جزیره گفته خواهد شد که برای بازگشت فوتبال از چه قوانینی باید پیروی کنند و بازی ها باید پشت در های بسته برگزار شوند همچنین باشگاه ها روز دوشنبه در این باره جلسه خواهند داشت.


آرسنال حامی ادامه بازی ها و کامل شدن فصل بوده و برای شروع تمرینات پیش قدم شده است. این باشگاه دو هفته پیش زمین های کالنی را در اختیار بازیکنان قرار داد. اکثر باشگاه های لیگ جزیره هم به پیروی از آرسنال تمرینات خود را شروع کردند.


میکل آرتتا سرمربی آرسنال هر جلسه تمرینی را با گروه های هفت نفره و کمتر برنامه ریزی کرده در حالی که بازیکنان در خانه های خود نیز تمرین می کنند. آرتتا با شان مکوی سرمربی لس انجلس رامز در اوایل هفته صحبت هایی داشته تا چگونگی تشکیل گروه های کوچک تمرینی را ارزیبای کند.


باشگاه آرسنال روش های مختلفی را برای تشکیل گروه های کوچک تمرینی بدون ارتباط با یکدیگر و با قابلیت های مناسب در نظر دارد. همچنین آرتتا و تیم مربیگری اش جلسات مناسبی برای تمرین کار های دفاعی و تهاجمی برگزار خواهند کرد که همان تمرینات قبلی آرتتا به بازیکنان از زمانی که به آرسنال آمده می باشد.


آرتتا این جلسات را ترتیب داد و با مدیر ورزشی آرسنال تماس تصویری برقرار کرد و رائول سانلهی هم به آنها اضافه شد. تیم لس انجلس رامز مشتاق است تا از تمرینات محدود آرسنال در کالنی یاد بگیرد. آرتتا همچنین به بازیکنان تکلیف ویدیویی داده است و می گوید: 


"با وجود تکنولوژی می دانیم که یک بازیکن بازی مدنظر را دانلود کرده و تکلیف خواسته شده را انجام داده است. بازیکن ها باید هر روز به من گزارش دهند! بنابراین راه فرار ندارند. انصافا تا به حال خیلی خوب بوده اند. آنها باید بگویند که هر کاری را درست یا غلط انجام داده اند و چرا این سناریو انجام شده، چگونه می توانند از اشتباه دوباره در کار جلوگیری کنند. در بیتشر مواقع صحبت ها درباره ارتباطات با یکدیگر است اما در بقیه موارد درباره آمادگی جسمانی، جاگیری و همچنین تکنیک های دفاع کردن می باشد."

 

جدا از کار ویدیویی که آرتتا ترتیب داده، بازیکنان در دو هفته گذشته در زمین های کالنی تمریناتی را انجام داده اند. ساختمان های داخلی کالنی همگی بسته هستند و در هر جلسه فقط 5 بازیکن می تواند از زمین های تمرین استفاده کند. بازیکنان باید تنهایی با ماشین خود در حالی که لباس تمرین به تن دارند، به کالنی بیایند، تمرینات خود را انجام دهند و مستقیم به خانه خود بازگردند. سوکراتیس پاپاستاتوپولوس گفته است:

 

"البته هر بازیکن با دیگری فاصله زیادی دارد. ما تمرینات را در گروه های پنج نفره شروع کرده ایم و هر کدام در حدود 15 تا 20 متر با هم فاصله داریم. ما بیشتر می دویم و حتی حق نداریم با هم پاس کاری کنیم."

لینک کوتاه لینک منبع