GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
بنیاد آرسنال تجهیزات اورژانسی ایزلینگتون را تامین می کند

بنیاد آرسنال تجهیزات اورژانسی ایزلینگتون را تامین می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 55

همکاری با شواری شهر ایزلینگتون قسمتی از طرح واکنش اورژانسی این منظقه است. با اهدائیه ها، 30 هزار وعده غذایی رایگان و همچنین موارد حیاتی مثل لوازم بهداشتی و محصولات بهداشت شخصی برای افراد آسیب پذیر در جامعه محلی تهیه خواهد شد. این ابتکار عمل باشگاه آرسنال که داوطلب شده حمل نقل کارکنان سازمان خدمات درمانی ملی را انجام دهد، نقش این باشگاه را در واکنش به ویروس کووید-19 در جامعه بیشتر می کند. بنیاد آرسنال همچنین 100 هزار پوند به سازمان های محلی و 50 هزار پوند دیگر به صندق مبارزه با بحران شهر ایزلینگتون کمک کرده است.


آلن سفتون رئیس سازمان انجمن آرسنال (Arsenal in the Community) در این انجمن می گوید: "ما بسیار مفتخر هستیم که توانسته ایم مردم ایزلینگتون را در این برهه چالش برانگیز یاری کنیم. شورای شهر ایزلینگتون برنامه بسیار دقیقی برای واکنش به بحران طراحی کرده و بسیار مهم است که ما از این برنامه حمایت کنیم. این اتحاد در واکنش به بحران نتیجه کار سخت و همکاری تعدادی از سازمان های محلی بوده است. با همکاری شواری شهر ایزلینگتون و دیگران، امیدواریم بتوانیم شناسایی و حمایت از کسانی که در جامعه محلی ما به کمک نیاز دارند ادامه دهیم."


بنیاد آرسنال و انجمن آرسنال، سابقه همکاری بسیار قدیمی با HIS Church دارد که سازمان خیریه ثبت شده ای در شهر لینکلنشایر می باشد و در 13 سال گذشته برای فقرا در سراسر کشور غذا تهیه می کرده است. قبل از بحران کرونا، این سازمان خیریه در هفته 50 هزار وعده غذایی در سراسر بریتانیا را تامین می کرد. حالا آنها به خاطر تقاضای زیاد در هفته 200 هزار وعده غذایی را از طریق شبکه ای که شامل بیش از 15 هزار خیریه می باشد، تامین می کند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو