بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین

بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین

مترجم:Moshtagh Laghaei 85

ویلیام سالیبا بازیکن آرسنال که به صورت قرضی در سن اتین بازی می کند، قرارداد خود را با این باشگاه تمدید نخواهد کرد. باشگاه آرسنال در این باره بیانیه ای صادر کرده است:


در طول مذاکرات با سن اتین، حفظ منافع ویلیام سالیبا همچنین علاقه باشگاه فوتبال آرسنال به این بازیکن با احترام به بندهای این قرارداد قرضی بوده است. برخلاف تمام شدن قرارداد این بازیکن در 30 ژوئن، به دنبال راهی هستیم تا ویلیام بتواند با وجود نداشتن هیچ تعهد قراردادی برای انجام این کار، روز 24 جولای در فینال جام حذفی فرانسه برای سن اتین بازی کند.


چون ویلیام تازه از بند مصدومیت رها شده، از سن اتین خواسته‌ایم که با مشارکت ما برنامه مشخصی برای تمریناتش در نظر بگیرند تا از آمادگی کامل او برای فصل بعد اطمینان حاصل کنیم. در کمال تعجب نتوانستیم به در این باره که کارشناسان پزشکی ما پیشنهاد داده بودند، به توافق برسیم. ما آماده نیستیم که درباره منافع و سلامت بازیکنی از آرسنال ریسک کنیم.


با اینکه این موضوع در اولویت ما نیست و برنامه تمرینی ما مورد قبول واقع نشد، انتظار داشتیم که بعد از تمدید قرارداد سالیبا، مسائل مالی آن به ما مربوط نباشد، که این موضوع هم برای سن اتین قابل قبول نبود. می دانیم که این باعث ناامیدی سالیبا می شود اما او درک می کند که ما در تلاش هستیم تا از منافع بلند مدت او و آرسنال محافظت کنیم.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال