بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر

بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر

مترجم:Moshtagh Laghaei 59

نتایج سری اول تست ها در اول هفته حاکی از آن بود که 6 نفر از بازیکنان و کارکنان 3 باشگاه مختلف به ویروس کووید 19 مبتلا هستند. این 6 نفر همچنان در قرنطینه می باشند. در طول هفته تست های بیشتری انجام شد و نتایج آنها نشان داد که دو بازیکن از دو باشگاه به ویروس کرونا مبتلا هستند. 


بازیکنان و کارکنان در باشگاه های لیگ جزیره روز شنبه نتایج تست خود را دریافت کردند. این تست ها در سراسر انگلستان از روز سه شنبه تا جمعه گرفته شده بودند. به طور کلی، 996 بازیکن و اعضای تیم ها تست کووید 19 دادند همچنین تعداد تست های کرونا در سری دوم از 40 به 50 عدد نسبت به سری اول افزایش داشته است.


اوایل هفته جاری سازمان لیگ جزیره تایید کرد که 748 بازیکن و اعضای باشگاه ها روز های 17 و 18 ماه می، تست کرونا داده اند و تست 6 نفر مثبت بوده است. آدریان ماریاپا بازیکن واتفورد و دو نفر از کارکنان این تیم همچنین ایان ووان کمک مربی برنلی جزو 6 نفر مبتلا به کرونا هستند.


این 6 نفر مبتلا به ویروس کووید 19 در حال حاضر به مدت یک هفته قرنطینه شده اند و نمی توانند به تمرینات تیم خود ملحق شوند. اوایل هفته جاری سازمان لیگ جزیره همچنین تایید کرد که آنها هویت باشگاه ها و کسانی که به ویروس مبتلا شده اند را به خاطر مقتضیات قانونی و عملیاتی فاش نخواهد کرد. در بیاینه سازمان لیگ جزیره در روز شنبه آمده است که:


"سازمان لیگ جزیره امروز می تواند تایید کند که سه شنبه 19 می، پنجشنبه 21 می و جمعه 22 می، 996 بازیکن و اعضای باشگاه ها تست کووید 19 داده اند. در میان آنها تست دو نفر از دو باشگاه مثبت بوده است. بازیکنان یا کارکنان باشگاه ها که تست کرونای آنها مثبت بوده در حال حاضر به مدت یک هفته قرنطینه خواهند شد. در سری دوم، در هر باشگاه تعداد تست ها از 40 به 50 عدد افزایش پیدا کرده است."


"قبلا 748 بازیکن و اعضای باشگاه ها در 17 و 18 می تست داده بودند که تست 6 نفر از 3 باشگاه مثبت بوده و در سری دوم که از 19 تا 22 می تست گرفته شد، این 6 نفر حضور نداشتند چون در قرنطینه یک هفته ای خود به سر می بردند. سازمان لیگ جزیره این اطلاعات جمع آوری شده را با هدف یکپارچگی و شفافیت رقابت ها تهیه کرده است. این سازمان جزئیات بیشتری درباره اشخاص و باشگاه ها اعلام نخواهد کرد و نتایج تست ها بعد از انجام هر سری به صورت عمومی اعلام خواهد شد."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن