GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
بیانیه یوفا درباره قدم های بعدی در لیگ های فوتبال

بیانیه یوفا درباره قدم های بعدی در لیگ های فوتبال

مترجم:Moshtagh Laghaei 40

فدراسیون فوتبال اروپا با اعضای 55 فدراسیون عضو یوفا جلسه ای خواهند داشت تا درباره رشد و توسعه بازی های مسابقات داخلی و اروپایی گفتگو کنند. در پی مبارزه با ویروس کرونا تمام بازی های فوتبال لغو شده و این بیماری همچنان در سراسر دنیا در حال پخش شدن و گرفتن جان تعدادی زیادی از مردم جهان می باشد.

 

یوفا با لیگ جزیره از طریق تماس ویدیویی ارتباط برقرار می کند تا درباره برنامه ریزی های ادامه بازی های فوتبال صحبت کنند. یکی از موضوعات مهم مورد بحث، نحوه پایان یافتن فصل جاری لیگ جزیره خواهد بود. در بیانیه یوفا آمده است که:


"هیئت مدیره یوفا پنجشنبه آینده یعنی 23 آوریل از طریق تماس ویدیویی جلسه ای برگزار خواهند کرد تا درباره رشد و توسعه بازی های فوتبال اروپا در پی تشدید بحران کرونا صحبت کنند. یک جلسه تبادل اطلاعات برای دبیران عمومی 55 فدراسیون عضو یوفا روز سه شنبه 21 آوریل برگزار خواهد شد. این جلسه به بررسی رشد و توسعه لیگ های داخلی و اروپایی اختصاص دارد. بعد از برگزاری جلسات هیئت مدیره یوفا، در صورت لزوم ابلاغیه های بیشتری منتشر خواهد شد."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد